Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tényleg mindenkinek van...

Tényleg mindenkinek van valahol egy alteregója? Meg lehet találni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Hát persze. Nekem is. És ha a gondoktól újabb ráncok keletkeznek a homlokomon, akkor neki is! Múltkor meg diétázni kezdtem, erre felhívott, hogy ne csináljam már, mert őt a barátnője ilyen ducinak szereti! Hát nem pofátlan?


Pedro

2011. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
látom vicces kedvedben vagy:D
2011. febr. 8. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondold csak végig, és rájössz te is... LEHET valakinek alteregója, de erre semmi garancia, és egyáltalán nem általános dolog. Sőt, elég ritka.


Pedro

2011. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen természeti törvény nem írja elő, hogy mindenkinek kötelezően lennie kell alteregójának.
2011. febr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömtől Jamie Winchester konncert után többen kértek autogrammot, mint Jamie-től, mert megszólalásig hasonlítanak.


Engem meg időnként letámadnak vadidegenek, hogy "szevasz lacikám! Mikor növesztetted meg a hajad?" Én meg közlöm, hogy 10 éve, és Zoli vagyok, ekkor nagyon zavarba jönnek. De ezzel a Laci gyerekkel még sose sikerült összetalálkozni.

2011. febr. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mia. válasza:
Hát,én még nem taliztam az enyémmelxd!Viszont vannak szerintem típusok és ők hasonlítanak egymásra vonásokban.
2011. febr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 valaki234 ***** válasza:
Nem mindenkinek.
2011. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!