Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hiszel ebben? Én hiszem, hogy...

Hiszel ebben? Én hiszem, hogy mindenkinek van egy saját őrangyala aki bizonyos mértékben segíti az élete haladását.

Figyelt kérdés
Az életünket saját magunk irányitjuk, tudom, de én hiszek abban, hogy mindenkinek van egy őrangyala aki segít neki abban amire igazán vágyik és nagyon szeretne. Én szoktam az őrangyalomtól bizonyos dolgokat kérni, és azt gondolom hogy nagyobb esély van rá hogy a kéréseim például 15:15-kor vagy 09:09-kor, vagy 23:23-kor teljesülnek( tehát ha az óra és a perc megegyezik). Ti hisztek ebben? Csak értelmes és hasznos válaszokat szeretnék!:)
2009. júl. 9. 15:48
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
bocsi elirtam, szóval a kérdés az, hogy nagyobb-e az esély arra hogy teljesüljön ha a kérésemet ilyen időpontban teszem fel?:)
2009. júl. 9. 16:00
 2/16 anonim válasza:
73%
Pffff... Szerintem ez csak babona. Mármint, hogy "tizenegy-tizenegy, mikor legyen szerencsém?". És szerintem az Őrangyalodat sem érdekli különösebben, hogy mennyi az idő...
2009. júl. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
88%

Én még csak nem régóta érdeklődöm ez iránt, és úgy általában az ezotériához kapcsolódó dolgokhoz, bár azt hiszem, hogy mindig is bennem volt a késztetés, de valamiért csak most érzem úgy, hogy komolyabban is belemélyedjek. :) Én hiszem, hogy igen, mindannyiunknak van egy szellemi vezetője, aki segít minket a életben. Nemrég olvastam egy könyvet, a címe Ymola, egy médium írta. Ő többek között azt mondja, hogy a szellemi vezetőnk egy olyan valaki, egy elhunyt személy, aki az életben közel állt hozzánk, és a túlvilágról végigkíséri az életünket, és segít, kérni is lehet tőle. Mondjuk nálam ez valamilyen szinten megdőlt abból a szempontból, hogy az én életemben még nem halt meg senki a közeli hozzátartozóim, ill. barátaim közül sem. Viszont tudok egy személyről, aki akkoriban halt meg, amikor anyu velem terhes volt. Ezt csak gyanítom, nálam ő lehet az. Azt nem gondolom, hogy meghatározott időpontokhoz lenne kötve, szerintem az időpont ettől teljesen független.

Én még nem kértem tőle, eléggé "kezdő" vagyok még ezen a téren, ha lehet így fogalmazni. :)

2009. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

én hiszek az angyalokban és ha kérsz tőlük meg is adják. Óvnak és védenek. Ha teljesül amit kérek mindig gyújtok egy gyertyát nekik. Néz meg melyik angyalhoz milyen kérdéseket lehet intézni,de nem kell őket feltétlenül nevükön szólítani.

Az időpont meg tényleg babona.

2009. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Az örangyal, az örangyal s minden embernek van, ök nem születnek le a földre!Ök az élet célod felé terelgetnek s vigyàznak ràd! A szellemivezetö, igen az egy elhunyt rokon, ö is terelget a cél felé, amit leszületés elött màr megterveztél! S az angyaloktol nem lehet kéregetni, ök csak az utadon segitenek amit kitüztél magadnak célul! Az univerzum teljesiti a kivànsàgokat! De jo megköszönni és hàlàsnak lenni azért amiért segitenek!
2009. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Én is hiszek az angyalokban, abban is hogy mindenkire vigyáz egy őrző.

Valahol hallottam hogy hatalmuk van teljesíteni dolgokat, de maguktól nem teszik, kérni kell őket, vagy hogy... De hogy az időpont számítana ha kérsz valamit? Hát szerintem nem nagyon játszik közre...

2009. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Kedves màsodik, a dédnagyszüleid, az üknagyszüleid vagy a szép nagyszüleid is lehetnek a szellemi vezetöid, ha csak vissza nem születtek! :)
2009. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Az őrangyalokban nem hiszek, csak a saját erőmben, illetve a telepátiában. Olyan, hogy "kérsz, és megadatik", csak a Bibliában van. Nehéz ezt leírni, de a sorsodat alapvetően te irányítod, tehát ténylegesen te formálod az eseményeket, nem csak "elszenveded" a tőled független történéseket. Ugyanígy a sorsban sem hiszek, csak energiákban.
2009. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

16.24es vagyok itt egy oldal: sok érdekességet olvasshattok: [link]

amugy a net elég sok baromsàgot is tartalmaz az ezotériàrol, szoval nem szabad mindent elhinni! :)

2009. júl. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha meglátom, hogy nevezetes dátumot vagy ugyanolyan órát+percet mutat az óra, mindig kívánok valamit, pl. 18:48 vagy 15:15, de legjobban akkor teljesül, ha nevezetes dátum + az óra és a perc ugyanaz, pl. 19:19. De ez csak játék, nem attól fog teljesülni a kívánságom, hogy most 19:19 van, de ha hiszel benne, akkor ez is segít, hogy elérd a célod. De ez csak hit kérdése, ha abban hiszel, hogy pl. 15:27-kor kell kívánni valamit, akkor az segít.
2009. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!