Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Elhagytam a fizikai testemet?...

Elhagytam a fizikai testemet? Hogy tudnám tudatosan is megtenni?

Figyelt kérdés

már több alkalommal is előfordult velem, mikor lefeküdtem aludni de még nem voltam olyan fáradt h. egyből elaludjak, csak behunytam a szemem és pihentem, egy idő után úgy éreztem, mintha megváltozna a gravitáció, mintha az ágyam az oldalára fordult volna, mintha forogna alattam az ágy és minden rázkódna.


mikor először éltem ezt át akkor nagyon durván megijedtem azt hittem földrengés gyorsan fel is keltem és szólni akartam a tesómnak h. ő is érezi e?

mikorzben mentem a szobája felé még mindig mozgott körülöttem minden, aztán szépen lassan magállt.


- Nem földrengés volt, a szüleim még fent voltak, nyugodtan tévéztek-


ez volt még gyerekkoromban volt, azóta többször előjött és rájöttem h. ez nem is olyan rossz dolog, csak sajnos nem tudom, hogyan érjem el ezt...

a legutolsó ilyen élményem volt a legjobb, kicsivel több mint fél éve lehetett, amikor ugyanígy kezdtem érezni ezt a mozgást, és egyszerűen azt éreztem, mintha felállnék, csakhogy furcsa érzés volt, mintha a lában az ágyamban lenne, aztán lefeküdtem magam mellé, vagy hát legalábbis úgy éreztem, hogy magam mellet fekszek.

Aztán furcsa érzésem támadt, mintha félnék valamitől, mintha ki lennék szolgáltatva, ekkor hirtelen véget ért az egész.


...nem láttam közben semmit, egyszerűen csak éreztem.



Mi lehet ez? Hogyan tudom elérni, hogy akkor történjen amikor csak akarom??? nem tudom miért, de amellett hogy fura, nagyon jó érzés.

18\F


2011. febr. 12. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Hipnagogikus hallucináció. A legtöbb ember elalvás előtt azt szokta érezni, hogy leesik valahonnan vagy eldől.


"Hogyan tudom elérni, hogy akkor történjen amikor csak akarom?"


Feküdj le aludni, jó eséllyel az érzés ismét előjön.

2011. febr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem nagyon ritkán szokott előjönni.
2011. febr. 12. 23:08
 3/6 A kérdező kommentje:

milyen szó ez ???

még a gúgli sem ismeri!

2011. febr. 12. 23:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy lehet alvajárás is.
2011. febr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hipnagóg...
2011. febr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne tolj este cuccost.
2011. febr. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!