Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Csak nekem ilyen a hátam vagy...

Csak nekem ilyen a hátam vagy ez természetes?

Figyelt kérdés

A köldököm (feljebb 2-3 cm) magasságában (a hátamon) két csigolyám között sokkal nagyobb a különbség, mint a többi környező párosé. Nagyjából a leírt vonalban van egy csigolya ami kicsit kiáll (még a felette lévőnél is jobban) és aztán az egyel lejjebb lévő nagyon be van esve (még tapintható). Ez mitől van? Mostanában vettem észre sokat figyeltem rá és most már kicsit kényelmetlen érzés is gyötör.


Ha nem csak nekem ilyen akkor a leírtak alapján könnyen meg lehet találni...


Segítsetek!


2011. febr. 13. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Műxöl rendesen? Ha minden oké, akkor meg ki a fene nézegeti a hátad közepét? :D Sokat pózolsz a tükrök előtt :D

Ne foglalkozz ilyenekkel. Sztem valami anatómiai valami, de lehet másé is olyan.

2011. febr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mással nézesd meg, ne egymagad próbáld. Lehet, hogy gerincferdülés, vagy eleve testi adottságod. Ha fáj, akkor inkább az előbbi. Ortopédus majd megmondja. De nem szabad elviccelni az ilyen dolgot, így járj az ügy végére mindenképpen, márcsak azért is, hogy megnyugodj!

21/l

2011. febr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!