Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kilépni a...

Hogyan tudnék kilépni a testemből?

Figyelt kérdés
A konkrét módszerre gondolok.Mit és hogyan csináljak hogy ez megtörténjen?Volt már ilyen élményem de az spontán történt.Én hiszek ebben és érdekel ez a téma.
2009. febr. 14. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ezt megtanulni és biztonságosan alkalmazni nagyon hosszú idő (évek). és valakinek veled kell lennie, miközben gyakorolsz. ez nem játék.
2009. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Keress rá: valós idelyű projektálás.

Egyébként én is csinálom ezt, egyenlőre még nem sikerült, de nem kell ott lennie valakinek melleted, itt az akarat erőd számít. Ha vissza akarsz térni a testedbe, akkor csak akarnod kell. Ha transzba esés közben nagyon mélyre mentél, akkor kezd el minden féle dologra gondolni, és elkezdesz álmodni, és amikor kialudtad magad, akkor meg felébretsz. Meg ha volt már ilyen élményed, akkor érdemes megpróbálni, ugyan olyan feltételeket teremteni, mint amik ekkor voltak. Nekem is volt már testen kívüli élményem, és akkor láttam hogy a szobatársaim a szomszéd szobában mit csinálnak ( kollégumban). Én meg gyors vissza tértem a testembe, és vártam hogy jöjjenek be, és elkezdtem mondani, hogy miket csináltak ott, és úgy 2 percig megse mertek mozdulni, és szólalni :)kicsit rájuk hoztam a frászt :) Eddig nekem 3szor sikerült ez , és pedig "csak" 2 éve gyakorlom.

2009. febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Az lett volna a durva, ha kilépve a testedből lekapcsolod a másik szobában a lámpát. Akkor tuti nagyon betojtak volna az ottlévők.
2009. febr. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem a kérdést. Pontosan midet akarod kiléptetni a testedből? A lelkedet? Biztos vagy benne, hogy van neked olyan, nem csak belemagyarázod?
2009. febr. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
az utolsónak gratulálok, aki meg írta hogy sikerült, szerintem pont arra volt kíváncsi, hogy HOGYAN
2009. febr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Xmes ***** válasza:
77%
Sehogyan sem. Max, ha kioperálod az agyad. Amúgy sosem fogod elhagyni a tested, max álmodban, vagy hallucinációdban, de ezek meg nem valóságos élmények. Esetleg a képzeletedben még...
2009. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha meghalsz.Akkor ugyanis a lelked felszáll a mennybe.
2009. máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
A kérdésre tessék válaszolni, ti gyökerek! Amúgy, koncentrálj, és legyél teljesen nyugodt. Képzeld el, hogy a lelked egy fénylő gömb, amit kiengedsz a testedből. De csak óvatosan! Ha zavaros a lelked, esetleg dühös vagy, vagy félsz, akkor nem tudsz visszalépni a testedbe, és a dolog visszafordíthatatlan! Ezért vigyázz vele. És ha kilépsz a testedből, nyisd ki a szemed. Ha magadat látod, akkor jól csináltad. És ha még látsz ismeretlen alakokat, a szobában, azok a házatokban lévő kísértetek, amit emberi szemmel nem érzékelsz, viszont a kísértet egy bolyongó lélek, akit lelki szemmel láthatsz érted? Ne ijedj meg tőlük. Majd ha pedig vissza akarsz lépni, tedd ugyanazt mint a kilépéskor, csak azt képzeld, hogy az a fénylő gömb kijut a testedből.
2014. ápr. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Van egy egyszerű módszer. Feküdj le az ágyra és lazítsd el a tested. Amikor már nem érzed a tested akkor próbálj meg felülni(ne a fizikai testeddel). Először még csak ülj föl, aztán próbálj meg felállni és nézz körül.
2014. dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!