Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy tud a lelkem kilépni a...

Hogy tud a lelkem kilépni a testemből, aztán vissza?

Figyelt kérdés
csomó helyen olvasom (itt is), hogy a lélek kiléphet a estből, és utazhat, hát az király lenne:D
2008. márc. 3. 20:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
61%
Hát van aki azt mondja ez történik amikor álmodsz is pl. Vagy amikor meditálsz de már olyan szintre eljutottál hogy ezt is meg tudod tenni. Bár nem tudom pontosan hogy képzelted hogy utazik a lelked a tested nélkül a világban?
2008. márc. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
5%
simán egyszerűen, csak akarni kell.
2008. márc. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
13%
Asztrálutazás. Keress rá a neten, bonyolult lenne leírni. Én már csináltam. De nagyon vigyázz, mert amíg kint vagy, "beleszállhat" más a testedbe.
2008. márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
pont ettől félek
2008. márc. 4. 16:09
 5/26 anonim ***** válasza:
26%
Túl sok fantasztikus filmet néztek, ilyen nincs, csak hiszékeny emberek :)
2008. márc. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
56%
Az előttem szólónak üzenem, hogy igenis van, attól hogy ő nem hiszi el, és nem élte át, nem kell osztania az észt, ráadásul tévesen. És nem ez volt a kérdés.
2008. márc. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
bizony ám, szóval hasonló kommentektől léccives kíméljetek!
2008. márc. 6. 06:52
 8/26 tade ***** válasza:
73%
Igenis van! Marmint az egyik hozzaszolo irta az asztralutazast. En olvastam is rola egy tudomanyos konyvet, es bizonyitott teny, minthogy a lelekvandorlas is. A lenyeg az, hogy mikor az ember eljut egy szintre ( alfa szintnek is hivjak)meditalassal, vagy mely alomban a lelek elhagyja a testet. A lelket egy asztralszalag koti ossze a testel. Az asztralszalag hosszusaga nem adott, de vigyaznod kell a testen kivul eltoltott idore. Mert konnyen beledszallhat valaki mas, vagy nehezen tersz vissza a testedbe. En mar ateltem almomban. Fantatsztikus, ugyanakkor felelmetes. Meditacioval elerheto, de nagy koncentracio kell hozza...es tanulni kell banni a testunkel es az asztralszalaggal. Amugy ez az asztralszallag halalnuk utan elszakad, es igy tavozik a lelkunk. (erdekesseg keppen)...A ketelkedoknek uzenem, hogy igenis letezik, ugyanugy, mint a klinikai halal utani allapot, vagy a lelekvandorlas. De ez mar mas tema :)
2008. márc. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
és én beleszállhatok másba?
2008. márc. 6. 19:47
 10/26 anonim ***** válasza:
64%
Ha te is kint vagy, és más is, akkor elvileg lehetséges. De ne próbáld meg!!!!!!!!!!!!
2008. márc. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!