Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért hisznek az emberek a...

Miért hisznek az emberek a NASA-nak? Miért nem veszik észre hogy az egész egy nagy átverés? Ürkutatás, földönkivüli élet keresése! Nevetséges!

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 11:14
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

És ha annyira tanult ember vagy ,akkor ezt nézd végig,kiváncsi vagyok a véleményedre!(ezzel a videóval kicsit eltérek a kérdéstől)


http://www.youtube.com/watch?v=eR5F0xvSjyE&feature=player_em..

2011. márc. 7. 06:13
 32/35 anonim ***** válasza:
Most egyáltalán mi a bajod ? Az, hogy hiszünk vagy az, hogy nem. Ha igen mit tudunk csinálni. Ha nem akkor csináljuk a fesztivált. Egyébként milyen reakciónak kellene következnie. A kenyér sem drágább sem olcsobb nem lesz bármelyik választ adom. De gondolkozz már el ! Ha nem vagyunk olyan fejlettségi fokon, hogy észre sem vesszük a körülöttünk zajló /tudománymatalan/ észleléseket és erre még jó VÁLASZT SEM TUDUNK ADNI, akkor mi a védekezés alapja. Egyáltalán kell -e védekezni, mert csak az ember a ember farkasa.Nem olvasol tul sok tudományos fantasztikus dolgokat. Minden miértre meg van a magyarázat. Több évig dolgoztam szabadban, éjjel nappal, erdőben, mezőn, alagútban és ami ért benyomás arra mindig megtaláltam a magyarázatot. Szükségem volt rá, hogy lekűzdjem a félelmeimet. Elmondhatom azt, hogy igazából az emberek támadásától féltem mindig, hisz amit nem ismerek az ellen nem tudok védekezni. De az emberi képzelet és avval együtt a hiszékenység a legnagyobb veszélyforrás mert az megbénítja az embert..
2011. márc. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Sajnálattal konstatálom a tényt hogy még mindig nem lőtted fejbe magad, de visszatérve az űrhajókra. Nyilván emlékszel a Columbia űrhajó felrobbanására ami visszatérés közben robbant fel régebben pedig a Challanger is felrobbant felszállás közben.

De ott van a nemzetközi űrállomás (ami szerinted nyilván kamu), viszont amatőr csillagászok is lazán megnézhetik különösebben drága felszerelés nélkül is.Vagy pl vannak az űrtávcsővek, rengeteg egy helyen pl:

[link]

De valszeg ezeket is poénból építették.

Ezek csak a szemmel látható bizonyítékok, emelett még több millió bizonyíték van amit te a csökött agyaddal úgyis hamisítványnak vélsz.

2011. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
Egy részben tök igazad van,de a másikban nem. Figyelj, Űrkutatás,földönkivüli élet keresése,vékkép nem nevetséges, ugyanis ez a NASA célja (jobban mondva ez volt), mivel már több kutatás után tudják hogy vannak,és még mi mindent tudnak amik tőlünk elvannak titkolva, ezt nevezzük titkos szolgálásoknak. Jogos, hogy titkolják tőlünk, mert ha ezt már megtudná az emberiség,ők nem kaszálnának ennyi pénzt. Láttam egy videót is ahol még Kennedy jelentette ki h a Marson találtak élet bizonyitékokat,de azt a videót letörölték,és eltitkolták. Igenis, a válaszom igen! Sok mindent titkolnak előttünk,de nem kell mindent a NASA-ra fogni,több nagyobb titkos szólgálatok vannak
2012. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Hoax...
2019. jún. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!