Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » IQ, ez meg hogy lehet? -a...

IQ, ez meg hogy lehet? -a többi lennt

Figyelt kérdés

Egyszer kitöltöttem egy komoly IQ tesztet . 60 perces volt de én 40 perc alatt írtam meg úgy hogy 139-es IQ-t eredményezett úgy, hogy előtte nem írtam másik tesztet soha.Azt mondták hogy ennyi nagyon kevés embernek van.1 éve volt. ma kitöltöttem a mensa próbatesztjét és 90-es IQ-m lett, igaz

lassú volt a gép és többször nem későn ragált, de akkor is hogy az istenbe lehet ekkora különbség???????


2011. márc. 7. 12:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ezt igazából nem lehet gond kitalálni egy olyasvalakinek, akinek az IQ-ja valóban 140 körüli ;)


De ne vedd sértésnek ...


maci

2011. márc. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%

Lájk:).


Kedves Kérdező!

Az igazság az, hogy ha 140-es IQ-d lenne, akkor nem káromkodnál:).Mert felfognád hogy tiszteljük a vallásos embereket is.

Bocs, de igaz.

2011. márc. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Először is: 139 pont milyen eloszlású skálán?


Gépen nem lehet reális tesztet csinálni, épp az említett próblémák miatt. Meg az is lehet, hogy közben megzavarnak, vagy te kalandozol el. Vagy az a teszt nem olyan jellegű teszt volt, amit a szakértők elfogadnak.


A hivatalos tesztet a Mensá-nál csinálhatsz. Ott 3x lehet próbálkozni, lehetnek kis eltérések az egyes tesztek között, de ekkora nem. Próbáld ki azt és fogadd el az eredményét.

2011. márc. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok vele hogy az IQ tesz összetett dolog és sok minden kell hozzá, a térlátástól a logikán át a józan paraszti észig. Azt nem tudom felfogni hogy hogy lehet ekkora a különbség???
2011. márc. 7. 12:32
 5/17 A kérdező kommentje:
Bocs az előzőtől ha megsértettelek, nem állt szándékomban, csak nyomatékosításként használtam, hidd el nekem vannak akik jobban is megsértenének és tudd meg hogy az IQ nem függ össze azzal hogy valaki káromkodik-e, de még egyszer bocs ha megsértettelek.
2011. márc. 7. 12:35
 6/17 hollófernyiges ***** válasza:
Az intelligencia és a bölcsesség az két külön dolog, ezt tudja mindenki aki játszott már D&Dt :)
2011. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az 1 évvel ezelőtti tesztet a dianetika központban csinálták teljesen spontán az utcáról bemenve, és higgyétek el, nem gondolom magam Einsteinnek ez csak egy kérdés volt.
2011. márc. 7. 12:39
 8/17 anonim ***** válasza:

"igaz lassú volt a gép és többször nem későn ragált"

Ha nem későn reagált a gép, akkor a lassúsága nem lehetett gond...

2011. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nyilván elírtam......
2011. márc. 7. 12:40
 10/17 anonim ***** válasza:
Tényleg nem függ össze a káromkodással. Sőt a gyilkolás sem. Sok sorozatgyilkosnak jóval átlag feletti intelligencia hányadosa van.
2011. márc. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!