Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Vettem egy cipőt, és nagyon...

Vettem egy cipőt, és nagyon fáj benne a lábam mivel lehetne hogy nefájjon? A lábujjamnál, és nemhiszem hgy kicsi mert a hátulja ígys lötyög :SSmivel járassam be vagy vmi tipp?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:

ez egy igazán komoly tudományos kérdés. (bocs :D)

noss. ha nekem ilyen bajom lenne a cipőmmel inkább nem hordanám.

arra válaszolva, hogy "mivel lehetne hogy ne fájjon?": hát vegyél be fájdalomcsillapítót.

bejáratni pedig úgy lehet hogy jársz benne.

amit kipróbálhatnál vele, hogy forró vízben kimosod, vagy csak áztatod, és utána próbálod száradás közben formára igazítani, de ez persze attól is függ, hogy milyen anyagból van.

meg el lehet vinni cipészhez, az biztosan helye tudná rakni, csak persze jó drágán.

még az egy hasznos dolog, hogy mikor leveszed raksz bele valamit, ami kicsit kifeszíti az elejét, mondjuk teletömheted zoknikkal vagy ilyesmi :]

de szerintem egyszerűbb szerezni egy másikat.

remélem tudtam azért segíteni :D

egyébként milyen márka, hogy tudjam, hogy milyet nem szabad venni? :)

2011. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dellfil ***** válasza:

Fogsz egy ép - nem vízáteresztő - nejlonzacskót, és beleteszed a cipőbe. Teleereszted vízzel, és berakod a mélyhűtőbe. Legalább egy napra.

Ez tágíthat rajta annyit, hogy akár jó is lehet. (Persze akkor érdemes kivenni belőle a "jégsámfát" míg fagyott, és persze a cipőt is langyos, nem forró helyen megszárítani mert azért valamelyest nedves lesz.)

Nekem már egyszer bevált a "módszer", ne röhögjetek ki! :)


dellfil

2011. márc. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!