Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehetek kétkezes?! (Kérdésed...

Lehetek kétkezes?! (Kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés
Balkezes vagyok, és szeretném mind a két kezemet ugyan olyan ügyesen használni. Ha mindent a jobbal csinálok akkor sikerülhet?
2011. márc. 29. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csupán gyakorlás kérdése. :)


Bár nem lesz egyszerű.

2011. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Persze, ismerek olyan embert, aki alapjába véve balkezes, csak az iskolájában (1970-80-as évek) olyan szigorú rendek voltak, hogy csak jobb kézzel írhatott. Azóta ált. jobb kézzel ír, de ballal is tökéletesen tud. A lánya jobb kezes, de bal kézzel tud csak szépen rajzolni. :D
2011. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is balkezes vagyok, de sok mindent jobbal csinálok. Így nem két kezes, hanem kétbalkezes vagyok.
2011. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rá kell jönnöd, hogy mi az a tevékenység, ami mind a két kézzel megy, mi az ami ballal ügyesebb, mi az ami jobbal ügyesebb.


Írni a múlt rendszerben jobb kézre átszoktattak.

A kanalat mind a két kézzel használom, amerre több a hely a könyökömnek és a csavarhúzó használatban is egyforma a két kéz. Rengeteg dolog van, amit bármelyik kezemmel használhatok, ugyanolyan ügyesen.

Ollóból van balkezesem is, de mindkettővel ugyanolyan jól megy.


Rajzolni már bal kézzel szebben tudok.

Kalapálni is ballal szeretek.

2011. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően balkezes maradsz, de megtanulhatsz sok mindent jobb kézzel is csinálni. Amúgy is ügyesebb a jobb kezed a jobbkezesek bal kezénél, és még ők is képesek átszokni például kéztörés után.
2011. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én jobb kezes vagyok,de sok gyakorlással majdnem ugyan olyan jól használom a bal kezemet is.Igaz az írásom sokkal csúnyább,de olvasható.
2011. ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!