Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A tetra pak nevezetű dobozokat...

A tetra pak nevezetű dobozokat lehet-e szelektív hulladékba gyűjteni és ha igen akkor melyik szelektív hulladékgyűjtőbe tegyem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 15:02
 1/4 anonim válasza:
Sztem fém hulladék, mert úgy is leégetik róla a papírt. De érdekes kérdés :) Uaz mint a konzerves doboz papír matricával.
2011. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem fém hulladék!!!

Attól függ, hova kell dobni, hogy az adott területen hogy kéri a begyűjtő cég.

Nálunk pl. a műanyag flakonos konténerbe kell dobni, van ahol a papírosba. Ha nincs ráírva a konténerre, akkor rá kell kérdezni.

2011. ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Na neee!! Ennyire körülményes lenne ez a dolog? Én azt gondolnám hogy mindenhol ugyan úgy dolgozzák fel, tehát mindenhol ugyan abba a szelektív hulladék kategóriába kell dobni.
2011. ápr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor rosszul gondolod.

Tavaly költöztem, és az új helyen másik konténerbe kellett dobni, mint a régi lakhelyemen, így ebben biztos vagyok, hogy nem egységes.


A szelektív hulladékot emberi erővel válogatják át, ezért van eltérés. Más telephelyen máshogy alakítják ki a válogató részt.

2011. ápr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!