Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » TELC középfokú német nyelvvizs...

Girl93 kérdése:

TELC középfokú német nyelvvizsgánál hogyan készülhetnék a szóbelire?

Figyelt kérdés
Az írásbelire már sokat gyakoroltam,de a szóbelire még nem, leszámítva a hallásértést. Május 28-án megyek nyelvvizsgázni és inkább a szóbeli részétől tartok, mert szóban sokkal inkább leblokkolok és félek,hogy nem fogok tudni hozzászólni, ha esetleg nehéz témát kapok. Arra gondoltam, hogy tételeket is megtanulnék (Person,Freizet,Umwelt, stb), így talán jobban hozzá tudok szólni az adott témához. Kapunk felkészülési időt mielőtt beszélnénk a vizsgáztatóval? Tapasztalatok is érdekelnének. Mire számítottatok,és mi ért váratlanul, mennyire volt nehéz?
2011. ápr. 15. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Egymással beszéltek, nem a vizsgáztatóval.

Szerintem pofonegyszerű, én 4 éve voltam, akkor olyan vitatémát kaptam, hogy plázát akarnak építeni római kori romokra, jó-e vagy sem. A kedvenc könyvedről meg csak tudsz mesélni.

2011. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!