Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szimpatikus neked Erzsébet...

Szimpatikus neked Erzsébet királynő? Esetleg nem? Miért?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 12:42
 1/10 Kései Sirató ***** válasza:
Nekem nem nagyon, de az angoloknak jó.
2011. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus. Tetszik az ahogy a világháború alatt tevékenykedett. Ahhoz képest, hogy egy iskolázatlan nő, egész jó ellátja az uralkodói feladatokat.
2011. ápr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

ma 16:56

Iskolázatlan??? Miről beszélsz??

Jogot,történelmet,vallás történelmet tanult(nem is akárkitől magától a Canterbury érsektől)Francia nyelven is tud..Emellett kiválóan zenél,lovagol,és a háború alatt megtanulta az autószerelést is.Megtanult gépkocsit,és teherautót is vezetni a háborúban amikor még a nők 90%-a nem tudott.Sőt repülőt is megtanult vezetni...

Azért azt nem lehet rá mondani hogy iskolázatlan..

2011. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, mivel gyíkember.
2011. ápr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Arról beszélek, hogy iskolázatlan. Nem járt felsőoktatásba mint a fiai és unokái. Ez saját bevallása szerint is frusztrálta. Félt, hogy nem tud hozzászólni a témákhoz pl. vacsorák, vendégségek alkalmával.


Egyébként szólok, hogy a Canterbury érsek az nem iskola. Nem azt írtam, hogy buta!

2011. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
úgy néz ki, mint egy nyugdíjas varrónő
2011. ápr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

" Egyébként szólok, hogy a Canterbury érsek az nem iskola. Nem azt írtam, hogy buta!"


Hol olvastad hogy én azt írtam,hogy iskola?? Azt írtam hogy tőle tanult vallástörténelmet..

Mellesleg trónörökösként/királynőként neki nem kellett egyetemre járnia,hiszen saját oktatói/tanárai voltak..

2011. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

"Hol olvastad hogy én azt írtam,hogy iskola"


Én azt írtam iskolázatlan, erre te írod az érseket. Ergo szerinted az iskola.


"trónörökösként/királynőként neki nem kellett egyetemre járnia,hiszen saját oktatói/tanárai voltak.."


Ez marhaság! A kettő nem függ össze

Károly trónörökösnek diplomája van (az első diplomás uralkodó lesz az országban). A Belga, a Norvég a Spanyol és a Svéd király is egyetemre járt, a Holland és a Dán királynő szintén. Jogot, filozófiát politológiát stb. tanultak. Európában csak Erzsébet lóg ki a sorból.

2011. ápr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

najó én nem fogok egy ilyen alakkal vitázni aki már eldöntötte,hogy én mire gondolok..

Tudod nem csak az lehet iskolázott aki egyetemet végzett,mert sokan vannak akik diplomásak,és annyi eszük sincs mint egy csigának..

Lehet hogy Erzsébet nem ült iskolapadban,de ettől még megkapta azokat a tudásokat amit bármely egyetemen meg kaphatott volna..Igaz írtam hogy az érsek tanította vallástudományra,de nem azt mondtam hogy az egy iskola..Csak annyit írtam,hogy TANÍTOTTA...de te biztos jobban tudod,hogy mire gondoltam..akkor most képzeld el,hogy mire gondolok amikor elképzellek téged... :)

2011. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az iskolázottság pont, hogy azt jelenti, hogy milyen iskolába járt. Benne van a szóban! NEM ESZESSÉGET!

Ha megkapta volna ugyanazt a tudást akkor nem frusztrálta volna, ahogy fent le lett írva!


Egyébként túl merev az öreglány, de még mindig alkalmasabb mint a fia.

2011. ápr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!