Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Jó négyosztályos gimnáziumok,...

Jó négyosztályos gimnáziumok, és kb. hány ponttal vesznek fel?

Figyelt kérdés
Légy szíves amennyi jó négyosztályos gimnáziumot tudtok (Budapest) írjátok meg őket , és azt is hogy kb. hány pontos központival vesznek fel , ha ötös vagyok szinte mindenből.(a központi felvételi pontoknál a matek és a magyar is érdekel , vagy összesen) A válaszokat előre is köszi! :)
2011. ápr. 21. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Sok jó van.Írd be google-be gimnáziumok Pesten.

Valószínű ,hogy 7.-es vagy ,mert ha 8 akkor már késő.

Ha megvan min 140-150 pontod akkor bárhova felvesznek.

2011. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs jó meg rossz gimnázium. Ugyanazt az érettségit írja mindenki. Ezt soha nem értettem meg..
2011. ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:35



De nem mindegy, hogyan készítenek fel.

Igenis rengeteg a felelőssége a tanárnak!!

2011. ápr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Előző:

Felkészülni érettségire? Ne viccelj. Szánalmasan, röhejes az egész érettségi. Pl. töriből egy felsőtagozatos gyerek leérettségizne, csupán a forrásból kell 1-2 sort bemásolni. Amikor érettségit megláttam, első kérdésem:

Mi a francnak tanultam egy sort is erre?

2011. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Matek, biosz?

Vagy emeltszint valamiből?

2011. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az emelt szint egy középiskolásnak igenis nehéz tud lenni, de azért középszinten sem egyszerű 100% közeli eredményt elérni, márpedig van akinek nem a 20% megszerzése a cél. Én, hogy minden érettségimet 90% fölé tudjam vinni(ami kellett is, csak így lett meg a kellő pontom) rengeteget köszönhetek a gimimnek. Egyébként Budapesten talán a Fazekas a legjobb.
2011. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megérte 90% felé vinni? Ez segített valamiben?
2011. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lett volna meg a pontom duplázással, így megérte, hogy a számomra nem kellő töri/magyar is jól sikerült, mert ennek köszönhetően meglett :)
2011. ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igenis megéri jó gimnáziumban tanulni. És bizony vannak "jobbak" és roszabbak" is. Én 100-szor megbántam, hogy nem mentem erősebb gimibe. Nem volt gyenge a gimi, de pont a két nekem fontos tantárgyat pocsék tanárok tanították. És hacsak nincs annyi szorgalmad, hogy beleásd magad magadtól, nem biztos hogy összejön az egytemi/fősulis felvételid! Úgyhogy jól teszed, hogy foglalkozol vele!

Budapesti sulit sajna nem tudok neked mondani, mert vidéki vagyok.

2011. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
CKLG
2011. ápr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!