Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki mondjon nekem kommuniká...

Valaki mondjon nekem kommunikáció fajtákat, amiről írhatnék?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl.: politikai kommunikáció, állati kommunikáció, gyerek kommunikáció meg hasonlók.
2011. ápr. 27. 11:29
 1/2 Bogaro válasza:

Nekem a kérdés alapján nem értem igazán, mire gondolsz, mert a kommunikáció elég tág fogalom. Írhatsz a telekommunikációról: telefon, internet; ezeken bellül is rengeteg minden van pl.: e-mail, sms, facebbok, közösségi oldalak, ilyen szerintem a GY.A. is :P


Te magad is írtál 3-at. Sajnos nem sok maradt meg a középiskolai nyelvtanórákról ahol ilyeneket tanultunk. Esetleg ezek: metakommunikáció, non-verbális kommunikáció. És még a Google talált egy ilyet is, ami talán tartalmaz valami számodra értékeset: [link]

2011. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bogaro válasza:

Bocsi, gondolkodtam az írás közben :D

*Nekem a kérdés alapján nem egészen tiszta stb...

2011. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!