Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki tud írni nekem egy...

Valaki tud írni nekem egy román fogalmazást?

Figyelt kérdés

Kellene egy fogalmazás olyan 10 soros húsvétról és 20 soros kirándulás a duna deltához

Kérlek seítsetek


2011. ápr. 28. 19:55
 1/7 anonim válasza:

CIM : PASTE

DUPA PAREREA MEA PASTE ERA O SARBATOARE FRUMOASA PENTRU CA SIMBOLUL PASTELUI ESTE CA ISUS A INVIAT!OAMENI ASA SALUTEAZA SI RASPUNSUL TREBUIE SA FIE E ADEVARAT SAU AMIN!NOI Baieti (locsolnak nem tudom hogy mondjak!) la fete si primim oaie:) enyi:))! valogassal!

2011. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2011. ápr. 28. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Christos an viat. Ce se face?

Sarbatorul este sarbatorul meu preferat. Mama face oui rosi si verzi. Eu int tate pastele sunt farte másnapos, si simt farte szarul.

In anul trecut am fost sa stropesc. Am mers, dar am baut foarte multe, si lehánytam mama fetei.

2011. ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
primim oaie XD ez kemeny volt elso. felenk tojast szokas adni,nem baranytXD
2011. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Remelem nem azt irtad,amit az elso ketto,mert valami irtozatos nagy badarsag.En tudok romanul,most gondolom,hogy mar elkestem a fogalmazassal,de ha barmikor kell,szivesen segitek.
2011. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. ápr. 29. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!