Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Fogalmazást kell írnom az...

Fogalmazást kell írnom az életről, semmi ötletem sincs, linkelne vki vmit esetleg? (9. oszt. )

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

42!

És ebben már a világmindenség is benne van, meg minden!

:)

2011. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tetris ***** válasza:

Talán azt lehetne kifejteni, hogy mi az élet értelme szerinted.

Esetleg a szeretetről, a családról, a barátságról kéne írni. Arról, hogy az embernek legyenek céljai, és ha öregként visszanéz az életére, akkor az megelégedéssel töltse el.

Vagy azt is be lehetne venni, hogy mik azok a dolgok, amiktól kisiklik egy ember élete. Alkohol, drogok, ilyesmik. Az egészség megőrzése is ide tartozik.

Az adott ember élete egyszeri és megismételhetetlen. Soha nem volt, és soha nem lesz olyan ember, mint az adott egyén. Mindenki egyedi, és értékes.

2011. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fejtsd ki a véleményedet az élet értelméről, hogy mik a legfontosabb dolgok az életben, és írj az életről tudományos szempontból.
2011. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem arrol irj, ha az emberek elmennek egy idegen bolygora, akkor hogyan tudjak majd eszrevenni az ottani eletet, ha az esetleg nem hasonlit a foldire... ez tenyleg nagyon komoly problema
2011. szept. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!