Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Megérzi az ember ha bámulják?

Megérzi az ember ha bámulják?

Figyelt kérdés
Néha az ember megérzi ha hátulról nézik! Igaz?
2011. ápr. 30. 17:27
 1/8 KMartin4 ***** válasza:
81%
Nem kifejezetten azt, hogy bámulják, de tényleg elfogja valami rossz érzés (álltalában rossz)
2011. ápr. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
igen
2011. ápr. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megérzi!!
2011. ápr. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én automatice hátra nézek... (furcsa érzésem miatt)
2011. ápr. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De mi lehet az oka, hogy ezt megérezzük?
2011. ápr. 30. 18:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogyne, megérzi.

Evolúciósan erre lett kihegyezve... különösen érzékeny arra, ha egy sárga szempár bámulja, és közben cuppogó hangokat hallat, ahogy nyalogatja a szája szélét.


Ha a hátad mögül néz valaki, akkor a légzési zaja alapján figyelsz fel erre. Nem kell tudatosan is hallanod: az agyad magától is feldolgozza ezt a zajt és azonnal riaszt.

2011. ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én egyáltalán nem érzékelem.

Emellett ijedős-összerezzenős is vagyok, ha pl. hozzám szól valaki. Gondolom a kettő összefügg, de a kérdés szempontjából én egy cáfolat vagyok :)

2011. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én megszoktam érezni ha valaki nézz...olyankor ösztönösen hátra nézek mert van egy érzésem amitől automatikusan hátra kell néznem...
2011. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!