Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy javítsam ki? jelen állás...

Cimpanna kérdése:

Hogy javítsam ki? jelen állás szerint 6 kettesem lenne évvégén

Figyelt kérdés
hogy javítsam ki legalább hármasokra,hogy jobb legyen a bizim??
2011. máj. 1. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj.
2011. máj. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz ötösöket.


Trükkös, mi? :)


Ja, hát igen, ahhoz tanulni is kéne... De az se rossz, hogy ez májusban jut eszedbe :D

2011. máj. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Most ez komolyan kérdés??? -.-"

Egyféleképpen: sok-sok tanulással, felkészüléssel, jó jegyek szerzésével javíthatsz az átlagodon.


(Vagy fizesd le a tanáraidat) :P

2011. máj. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
ÉN is így álllok. Van, hogy a négyes dogám is csak kettest ér valahogy....Minden tanár utál és szopat mert nem nyaltam nekik soha és mindig kiáltam az igazamért. Három oldalas fogalmazásra kettest kaptam aki meg nyal féloldalasra ötöst......
2011. máj. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

El tudom képzelni, hogy hogyan álltál ki az igazadért... Olyan furcsa, hogy minden egyes rossz jegyért a tanár a hibás.


Egyébként, nem kell nyalni, csak emberileg viszonyulni a tanárokhoz. A saját igazadat is lehet kulturált hangnemben közölni, de gyanítom, nem ez az eset állt fenn.


A másik meg: üdv az életben. A jövendőbeli főnököd is úgy ki fog vágni, ha anyázva a képébe ordítod, hogy neked mi a véleményed, mint a szél. Aztán majd pisloghatsz. Van helyzet, amikor a tanárnak van igaza. Te meg befogod. Őt nem fogod tudni megszívatni, magadat viszont annál jobban. Hja, ilyen az élet. A szemét feljebbvalók mindig azzal vannak jóban, aki normális... Micsoda világ :)

2011. máj. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 1-2 tanár szívesen veszi a szorgalmikat, meg magyartanárhoz le lehet menni a könyvtárba felelni.. bármikor, bármiből, szóval ez jó. De amúgy igen, az az alapja, hogy tanulsz, ha pedig nem érted az anyagot, pl matek, akkor menj korrepetátorhoz.


ps. kívánjatok nekem sok sikert a köv. hétre :$:DDD

2011. máj. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Egyszer se voltam velük tiszteletlen.
2011. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is utál az angoltanárom mint a sz@rt, de mivel nem vagyok rossz, négyesre sikerült lerontania a jegyemet. Nincs olyan tanár a földön, aki három jeggyel le tudja rontani a jegyeidet, csak mert utál. Szóval tanulni, figyelni, és nem kockulni/kocsmázni napi tíz órát.
2011. máj. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Tanulj! Csinálj valami szorgalmit, jelentkezz az órákon...
2011. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Bandit87 ***** válasza:
100%

Két megoldás van:

Az első a boríték.

A második a tanulás.

2011. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!