Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Bejuthat valaki egy boncolásra...

Bejuthat valaki egy boncolásra úgy, hogy nem orvostanhallgató? (csak szeretne az lenni)

Figyelt kérdés

Olvastam már ilyen élményekről, és én is szeretnék élni egy ilyen lehetőséggel. Igaz, 16éves vagyok, de orvosnak készülök. Ha valaki tud, segítsen!

Köszönöm!


2011. máj. 8. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Jogász vagyok, két hete voltam boncoláson.

Ha valóban orvosnak készülsz, akkor jónak kell lenned bioszból. Beszélj a biosztanároddal, hátha tud néhány lehetőségről a környezetedben. Vagy próbálkozz olyan ismerősöknél, akik kórházban dolgoznak, ők még bejuttathatnak esetleg. (De kórháza válogatja.)

2011. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat!

És te jogász létedre hogy hogy voltál boncoláson?

2011. máj. 8. 18:32
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyetemeken semmiképp, mondjuk én a debreceni tapasztalatokat mondom. Itt csak hallgatóként lehetsz a boncteremben. Kórházaknál jó ismerős esetleg segíthet.
2011. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hmm..értem.:( Azért köszönöm!

Kár hogy ez pont debreceni tapasztalat, ugyanis Debrecen környéki vagyok :)

És te 18:34 hanyad éves vagy?

2011. máj. 8. 18:36
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Jogászként úgy, hogy tanulok igazságügyi orvostant. (Későbbiekben meg rendőrségnél szeretnék dolgozni bűnügyi részlegen, de ennek már nem sok köze van a dologhoz jelen esetben.)

Egyébként általában a rendőrök, tűzoltók is részt vesznek egy-egy boncoláson, hogy szokják a halott embert.

2011. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én gyógyszerészhallgató vagyok, harmadéves. Még elsőben volt bonctermi gyakorlatunk.
2011. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Biosz tanáromnál holnap mindenképpen érdeklődök, hátha tud segíteni.
2011. máj. 8. 18:44
 8/15 anonim ***** válasza:
Inkább orvos ismerősnél, ha van. Egyébként nem nagyon jutsz be.
2011. máj. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 tetris ***** válasza:
37%
Simán bejuthatsz egy boncolásra ----- ha már nem élsz.
2011. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi tetris, ez igazán kedves! :)
2011. máj. 9. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!