Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Dolgozatot írat a magyar...

Dolgozatot írat a magyar tanár az Egriből és nem olvastam el és nem akarok lebukni. Segítség.!?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
minden évben ez megy ahh....
2011. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább filmen nézd meg. Nézz be a www.magyarvagyok.com-ra, hátha ott meg van, vagy vedd ki egy videotékából.
2011. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyit csak el tudsz olvasni, ha már elsumákoltad a könyvet. (Egyébként mi a repedt gyíknak kell mindent rövidíteni? Egri csillagokból = 12 kicsiny kis betűvel több...)

[link]

2011. ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A film segíthet valamit,de ha a könyvre kérdez rá a tanár,akkor lebukhatsz. A film csak hasonlít a regényre,de pl. a párbeszédek nem azonosak. Legokosabb,ha elolvasod.
2011. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kötelezők röviden, kb negyed óra alatt elolvasod a tartalmát és már lesz róla fingod hogy mi a helyzet
2011. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

én sem olvastam végig(oké, talán ha a 20. oldalig eljutottam), és két 4est kaptam belőle.

és még csak rövidített változatot, vagy egy olvasónaplót sem olvastam el a dolgozatok előtt! :D

annyit csináltam, hogy letöltöttem valami elég tömör szöveget róla, hogy miről is szól, kik a szereplők, és ezt rátöltöttem a telefonomra. dolgozat írás közben szépen elolvastam a telefonomból(fél kézzel könyökölve úgy tartottam a homlokomon a kezemet, hogy az takarja a szememet, így néztem a székemen pihenő telefont, néha a másik kezemmel tovább tekerek a szövegbe. ha a tanár a közelbe sétál, csak odébb mozdítom a combomat, így az takarja a telefont, és addig is leírom a frissen szerzett adatokat)

a filmben sok dolog máshogy történik mint a könyvben, inkább csak azután nézd meg ha még nem láttad, miután írtatok belőle, én is ezt csináltam. voltak akik leírták ahogy a filmben történtek voltak, és ezt nem fogadta el a tanár.

ha van txt kompatibilis telefonod(90%), és mered használni, egy 3ast minimum össze lehet hozni :)

(ha valaki nem tudja hogyan rakjon fel szöveget telóra írhat nyugodtan...)

2011. ápr. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bukj le nyugodtan, ne izgasd magad!
2011. ápr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el a rövidítettet. Nyugi, én középiskolában az Ember tragédiáján kívűl semmit nem olvastam el, 93%-os érettségit írtam, most az ELTE-re járok. Bár nem bölcsészszakra az tény. Mindenesetre az Egri csillagok egy remek könyv, ajánlom később elolvasásra, ha már nem lesz kötelező.
2011. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én is így vagyok :||


mondjuk nekünk szerencsére elmondta,hogy fogalmazást írunk az Egy kém leleplezése címmel....szóval ki fogom venni könyvtárból a könyvet és azt a részt elolvasom azt csá


veled végül mi lett?


13l

2011. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!