Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy magatok...

Voltatok már úgy, hogy magatokban felállítottatok bizonyos tudományos elméleteket és utána kiderült, hogy azt már valaki egyszer kidolgozta és helyes volt és használható?

Figyelt kérdés
Mit éreztetek ilyenkor?
2011. jún. 9. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azt hogy sokat kell még tanulnom, hogy igazán új dolgokat találjak ki...
2011. jún. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
igen, pl. tegnap rájöttem, hogy a Föld nem lapos.
2011. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

én meg kitaláltam, hogy komoly zenére énekelek


erre megjelent egy rakás sztár, akik a komoly zenét feldolgozták...


én azt éreztem, hogy jogilag amúgy sem értenék hozzá hogyan kell levédeni, plusz pénzem se lenne egyáltalán megimertetni másokkal - befutni, ilyesmi


így arra jöttem rá, hogy nagy dolgok nagy sikerei nem engem fognak elérni

2011. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

és amikor kitaláltam, hogy hosszított felsőt, majdhogynem ruhát hordok együtt nadrággal, még az utcán is beszóltak hogy nézek ki, erre ma meg már teljesen természetes


megint arra jöttem rá, hogy egy vagyok a millió meg egyből

2011. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A hosszított felső meg a komolyzenére való éneklés hogy függ össze a tudományos elméletekkel?!?!
2011. jún. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

szerintem a kérdés lényege az volt, hogy rájöttél e már olyan (számodra) nagy dologra, ami később kiderült más már rég ki találta

az, hogy tudományos, a kérdezőt személyesen érinti

ez csak egy jelző volt

2011. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem. A kérdező konkrétan tudomány elméletekre gondolt. Illetve hát bizonyítsd, hogy te melyik szavakból olvasod ki az általad állított dolgokat!
2011. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Voltatok már úgy, hogy magatokban felállítottatok bizonyos tudományos elméleteket és utána kiderült, hogy azt már valaki egyszer kidolgozta és helyes volt és használható?" nálam = voltatok már úgy hogy magatokban felállítottatok bizonyos elméleteket és utána kiderült, hogy azt már egyszer valaki kitalálta és helyes volt és használható?


tekintve, hogy nem hiszem hogy hű de sokan tudományos területen agyalnának, a kérdező pedig válaszokat vár, hogy "mit éreztetek ilyenkor?"


az érzés minden nem tudományos szituban ugyanaz!

2011. jún. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

helyesbítek:

az érzés, minden nem tudományos szituban IS ugyanaz.

2011. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az élőlények leszármazásáról alkottam egy egészen pofás kis elméletet általánosban, bár túl sokat genetikáról akkor még nem hallottam, de gondoltam, biztos van valami köze hozzá - há' nem kiderült, hogy Darwin pár száz évvel megelőzött?

Azt éreztem, mint az első. Hogy még igen sokat kell tanulnom, hogy valami valódi innovációval előrukkolhassak.

2011. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!