Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Jancsó...

Mi a véleményetek Jancsó Ladányi Piroska és Jancsó Borbála bűnügyéről? Szerintetek melyik volt hibásabb, az anya vagy a lány?

Figyelt kérdés

Csak mert valahol azt olvastam, hogy nagyon hányattatott életük volt (mélyszegénység, prostitúció stb...), emiatt már ők maguk is némileg áldozatok voltak. Mit gondoltok erről? Azt is kérdezném, hogy ti melyiket érzitek hibásabbnak, az anyát, vagy a lányt? Mert:


- A lány van jobban kiemelve ebben az ügyben, hiszen ő volt az aki kéjvágyból ölt, mikor mindössze csak 20 éves volt


- De az anya nyereségvágyból támogatta a lány gyilkosságait, eladta a holmikat piacon, néhol állítólag ő maga beszélte rá a gyilkosságokra.


Mit gondoltok?


2011. jún. 13. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez milyen tudományág?
2011. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kriminálpszichológia :)
2011. jún. 15. 22:46
 3/8 anonim válasza:
Fotókat keresek a lányról, ill. leszármazottakról. Tudnál ebben segíteni?
2011. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
[link] - ebben a videóban lehet látni képeket, feltételezhető, hogy ők azok. Hogyhogy érdekel?
2012. jan. 2. 13:34
 5/8 anonim válasza:
A videoban szereplo kep nem a valos szemelyrol keszult, csak egy szineszrol.
2012. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A fekete-fehér képekre gondolsz?
2012. jan. 13. 13:42
 7/8 anonim válasza:

Én nem rég olvastam utána. Még most is kiráz a hideg, nem gyengén volt a csaj durva *-*

Szerintem a lány a nagyobb mértékben a tettes, súlyosan eltorzult volt a gondolkodása, hiszen ő fojtotta meg azokat a lányokat, és utána még meg is gyalázta őket. De én az anyát is hibásnak tartom, mert az ő életmódja (prostitúció,lopás) már Piroska egész kicsi korától jelen volt, a lány tőle tanulta el ezt az életet. Valószínűleg szeretet és megértés nélküli életben élhettek, érzelmek nélkül.

Valahol, valamennyire áldozatok voltak.

2018. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na, így lassan 8 év elteltével megtaláltad a kérdésedre a választ? :DD
2019. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!