Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Halhatatlan? (Kérdésed túl...

Halhatatlan? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Ti is úgy érzitek hogy halhatatlanok vagytok? Hogy nektek sose lehet semmi bajotok?

Régen kiskoromba meghaltam és újra élesztettek nem emlékszem semmire mert még nagyon kicsi voltam.Amúgy meg jól vagyok nem vagyok beteg sose fáj semmim. Miért van ez?


2011. júl. 8. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
egészséges vagy, én pl legutóbb 7-8 éve voltam lázas, azóta sose vagyok az, évente egyszer-kétszer megfázok, de egy hét alatt elmúlik más betegséget nem kapok el sose
2011. júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én kb. 10 éve nem voltam orvosnál. halhatatlan vagyok bazeeeee
2011. júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert te vagy Bruce Willis az Unbreakable-ből.
2011. júl. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Óvodáskoromban rámdőlt 1 sírkő és belenyomott a földbe, máskor meg 15 órát töltöttem télen 1 aknában.

Ennek ellenére nem érzem magam halhatatlannak, mostanában sokat köhögök, lehet asztmás lettem a bagótól, le kéne szokni. :D

2011. júl. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért érzed magad halhatatlannal mert fiatal kis taknyos vagy még. Nekem is volt olyan korszkom, hogy évekig nem láttam orvost.


Hidd el, elmúlik majd a dolog.

2011. júl. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, létezik ilyen testképzavar.

Vigyázz, nehogy elhatalmasodjon. Ebből lehet olyan érzés, hogy pl. repülni is tudsz. Volt már, aki így halt meg.

2011. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem vagy halhatatlan, mert ilyen nincs. Viszont az tény, hogy sokáig fogsz így élni, főleg ha nem dohányzol meg nincsenek ilyen káros szenvedélyeid.
2011. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!