Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám leküzdeni a...

Tifanny kérdése:

Hogyan tudnám leküzdeni a félelmemet?

Figyelt kérdés

hogyan tudnám leküzdeni a félelmemet?

Ettől a három dologtól a sírás kerülget...

PÓK

LIFT

MAGASSÁG a lifttől nagyon félek mert utálom ha be vagyok zárva és nem látom hogy merre visz...és sajnos láttam egy olyan filmet amibe egy csaj bele esett a liftaknába... azóta rettegek a liftektől!! A magasság is aggaszt.. ugyanis ha már a székre kell állnom már szédülök és egyéb. A pókról nem is beszélve. Minden féle póktól undorodom.. egyszer láttam egyet a szobámba 2 hétig kénytelen voltam a tesómnál aludni.. tehát hogyan tudnám leküzdeni a félelmemet ettől a 3 dologtól?? :S


2011. júl. 8. 18:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Még a 19:30-as választ kiegészíteném még a 12:10 válasszal. A játékpók ötlet nem rossz. Itt is kezdheted a kisebbekkel, aztán folytathatod a nagyobbakkal, később eljátszhatjátok azt, hogy valaki ráddobálja őket.


A lift dolgot még kiegészíteném azzal, hogy a 19:30-as által leírt lépéseket ha kell lehet még tovább finomítani, pl. bemenni a liftbe, de a liftajtót nem becsukni, aztán becsukni, de nem elindítani, várni először fél percet, aztán kijönni, később már egy percet is bent lenni, stb. A lényeg az, hogy a megtalálni mi az, amit még el tudunk viselni és ezt folyamatosan növelni, vagyis a tűrőképességünket tágítani anélkül, hogy ez számunkra elviselhetetlen lenne.

2011. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
07-08 19:47-es válasza valóban igaz, még ha úgytűnik, hogy hülyeség is.. őszintén én nevettem rajta mer balf*sznágsak tartottam még akkor.:'DD - viszont a 2. válaszadóhoz csatlakozom.
2011. júl. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!