Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit lehet ez a sercegő hang?

Mit lehet ez a sercegő hang?

Figyelt kérdés

Főleg éjjelenként hallom.

Ahhoz tudnám hasonlítani,mikor valaki végighúzza a körmét a tapétán vagy valaki beletépne a tapétába.Egy nap talán öt alkalommal is hallom,nappal is.

Van mikor olyan hangos,hogy erre ébredek fel.

Akárhányszor a zaj forrásához nézek,nem látok semmit.

Lehetséges,hogy esetleg bogarak költöztek a tapéta alá,esetleg hangyák és ahogy másznak fel a plafon fele a tapéta alatt,az ad ki ilyen sercegő hangot?


2011. júl. 21. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szú.
2011. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szú, vagy valami hasonló állat, esetleg egy rovar hernyói.
2011. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha peched van, akkor csótányok. Kívánom, hogy ne az legyen.
2011. júl. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van ilyen, simán. én már szedtem ki a falból svábbogarat, meg a padlódeszka alól cserebogarat. (régebbi ház, nincs betonalap, és befúrnak)
2011. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!A miénk panel ház,betonból :S
2011. júl. 23. 12:03
 6/7 anonim ***** válasza:

"betonból", amire néha nem tapad jól a tapéta, és marad egy rés közte és a beton között. Kicsi ott a hely?... Én egyszer el akartam taposni egyet, erre az meg kimászott a papucsom talpa alól!! Ennyi hely kell nekik.


Egyszer ha éjjel hallod, ne kapcsolj villanyt, csak menj oda, füleld végig a falat egész közelről, keresd meg honnan jön a legnagyobb hang, és finoman tedd rá a tenyered.

2011. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!
2011. júl. 25. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!