Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok otthon egy...

Hogyan tudok otthon egy egyszerű rakétát csinálni?

Figyelt kérdés
Nem akarok olyan hűde komolyat de azért mégis repüljön. Lehetőleg olyan anyagból amit könnyű beszerezni. Előre is kössz a válaszokat!
2011. júl. 21. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


ez megcsinalhato

2011. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
illetve ezek, mert tudsz talalni tobb fajtat
2011. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagy palackrakéta ami sűrített levegővel működik,vagy komolyabb de itt már van kockázat is ,esetleg egy kevés max 1-2 cl-nyi tiszta alkoholt cseppentesz (nem pálinka) egy kifúrt üvegbe és kipárolgó gőzt meggyújtod ,de ez is nagyon veszélyes ,ha nem akar begyulladni ,hagy ott a fenébe és öblítsd ki én már jártam vele pórul
2011. júl. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kell hozzá egy palack (2l-es megteszi), kartonból csinálsz rá pár stabilizátort (szárnyat), 1/3-ig feltöltöd vízzel, kifúrod a kupakot, beleteszel egy bicikliszelepet, rá a pumpát, és elkezded fújni. Egyszer kilövi a szelepet és a levegő a vízzel egyetemben távozik...
2011. júl. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok bableves!
2011. júl. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A klasszikus: kóla és mentolos cukorka.
2011. júl. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a szifonpatron is csudákra képes, soha nem találtam meg a kertben...
2011. júl. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!