Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy a születet...

Az lehetséges, hogy a született meleges (esetleg biszexek) okosabbak vagy inteligensebbek mint a született heterok többsége?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 04:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretned mi?
2011. aug. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A kettőnek semmi köze egymáshoz...


Ez most olyan kérdés, hogy lehetséges-e az, hogy akinek nagyobb a lába, az tovább tud aludni?

2011. aug. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges, még az is, hogy anyád villamos volt... csak annyira minimális, hogy gyakorulatilag nulla.
2011. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 NoodIy ***** válasza:
54%
Ezzel próbálod vigasztalni magad?
2011. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

omg kár hogy a többség itt hülye

ja amugy meg a hiteddel(reményeddel)ellentétben nem vagyok meleg, keres mást mint én

ja és az nagyon jó hogy tudományos háátér nélkül is van pofálya egyeseknek válaszolni, ezzel nem én hanem ő szívja meg

hidd el nagyon sok kiváló tudós bi vagy meleg vagyis aki azt a lábast irta kevés eséllyel indul jobban vizető állás szerzésre

ja és annak hogy az anyám villamos nincs rá esély, de arra hogy te se vagy valami észkombány arra már elég sok az esély

2011. aug. 7. 03:13
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj, de ez a komment feler egy valasszal a kerdesre... :-D Ha erted, hogy mondom.
2011. aug. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"ja és annak hogy az anyám villamos nincs rá esély, de arra hogy te se vagy valami észkombány arra már elég sok az esély"

Bocs, de ha még azt se érted, hogy "hülye kérdésre hülye válasz", vagy hogy irónia, akkor mit várjunk el tőled?

2011. aug. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 NoodIy ***** válasza:
Honnan veszed, hogy megvan-e hozzá a tudományos hátterünk, hogy ilyet állítsunk? Tisztában vagy vele, hogy valaki mitől lesz meleg? Ez szerinted bármilyen kapcsolatban van az intelligenciával? Neked még a helyesíráshoz sincs meg a megfelelő képzettséged, tehát ne oltsál itt le minket.
2011. aug. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sztem ő szimplán hülye, de hetero, ezért vígasztalja magát ezzel.
2011. aug. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ha nem tudod a választ akkor nem kellene ide írnod, másrészről tudok helyesen írni ha ez érdekel téged
2011. aug. 8. 03:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!