Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen szilárd tárgy "lebeg,...

Milyen szilárd tárgy "lebeg, úszik" a benzin felszínén?

Figyelt kérdés
Üzemanyag jelzőnek lenne. Egy vékonyabb csőbe beletenni amit kilyukasztanék és abba lebegne a tetején ha leérne és hozzá érne az alján egy érzékelőhöz kigyulladna egy led. Én így képzeltem egyenlőre el. Ha valakinek van jobb ötlete, tapasztalata szívesen fogadom. Fontos lenne valamit összehoznom. Köszönöm
2011. aug. 7. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármi lebeg aminek a súlya kisebb mint ugyanakkora térfogatú benzin súlye. Tehát valami üreges dolgot. Kis gumilabdát vagy gumigolyót.
2011. aug. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én fognék egy vékony sárgaréz lemezt, abból hajtogatnék egy kis úszót, és leforrasztanám körben az éleket sima forrasztóónnal. Az érintkező a benzinben nem tudom, mennyire adna jó kontaktust, valami reed-relés megoldás talán jobb lenne. (Olyan, amit a biciklik sebességmérőjéhez adnak, érintés nélküli jeladó.)
2011. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!