Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van aki (ért a pszichológiához...

Van aki (ért a pszichológiához és) tudna segíteni ebben?

Figyelt kérdés

Egy lányról lenne szó ,aki valamiért nem képes szeretni.Illetve persze tud,de egy srác iránt bármiféle szerelmi vonzalmat kialakítani.Sexuális vonzalmak mennek neki,sőt mondhatnánk akár sexmániásnak is.Ha valakivel összejön akkor megcsalja,illetve szakít vele 1-2 hónapon belül.Nagyon nem képes "lecövekelve", elköteleződni..Pedig nagyon aranyos kedves lány.Én a múltara tippelnék,mert eléggé stresszes a háttere.Olyannyira ,hogy a sok stressztől adottak egészségügyi problémái is.Nem hiszem ,hogy ő lenne az első ilyen lány.Biztosan ismerős a helyzet valakinek...

Hihetetlen ,hogy mennyi szívet összetört.Szegénykém sajnálja is,de nem tud mit tenni ellene.Szeretnék a részévé válni.Nagyon szeretem őt és nem biztos,hogy együtt maradok vele.Nyitott kapcsolatnak indult ,de én nagyon beleszerettem.Nem tudom mit tegyek.Örülten fog fájni ,de még is reménykedem...:(


2011. aug. 13. 00:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ha bárkinek bármi kérdése van az írja le,válaszolok szívesen
2011. aug. 13. 00:25
 2/12 tetro ***** válasza:
mi a kérdés?
2011. aug. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 szamóca.. ***** válasza:
ezen nincs mit pszichologizálni. majd idővel meggyógyul a lelke. egyébként igen ismerős a szituáció, annyival hogy én még szexuális aktust sem merek nagyon létesíteni, mert félek a mélyebb érzelmektől és kitudja mit indítana meg bennem. de nem akarok mélyen analizálni, mert valójában kevés vagyok én ahhoz hogy megmondjam miért van ez... múlt, meg sérelmek, és persze, aztán mint mártír felmagasztalom magam és engedélyt adok magamnak arra hogy szíveket törjek össze? nem. defektes vagyok és kész. a lány is az akiről te írtál, mindegy miért. ey idő után nem számít az ok, ha annyi mindenkit bánt. majd kiheveri/felnő, és akkor képes lesz lekötni magát.
2011. aug. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A kérdés az ,hogy : mitől lehetne ő normális.

Egyébként kösz a válaszod.Jöhetnek még.Nagyon kérem segítsetek.:(

2011. aug. 13. 00:48
 5/12 Tetszik a ***** válasza:

Életkort írhatnál.

Ha jól értem, te most a pasija vagy, és nem akarod elveszíteni?


Ez természetes viselkedés (feltéve, ha tiniről van szó). Van, aki elköteleződik, van, aki nem. Igazából abból se lesz baj, ha szakítotok, mert ha ő az igazi, akkor később úgy is tied lesz ismét. Úgyhogy csak vedd lazán, ha ennyire fontos neked és te is neki, akkor nem lesz gáz. Csinálj valami különlegeset, amivel különlegessé válsz a számára és az úgy oké lesz szerintem.

2011. aug. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

24éves a lány,én 22 vagyok..

Hát egy nyílt kapcsolatnak indult,de megszerettem.Az elején el is mondta,hogy nagyon sok embert megbántott és engem sem akar.Teljesen érzelemmentes kapcsolatot beszéltünk meg.Ez hogy lehetne már lehetséges(?)Így egyre jobban kötődtem hozzá.

Nem hiszem,hogy annyira helyes ez.Nem biztos,hogy az enyém lesz a "végén".

Csak annyira nem értem őt.Rengeteg emberből már nem tud szeretni?Persze volt régen olyan akit szeretett,de akkor meg az a srác dobta őt.Vajon ,hogy tudnám elérni? és Miért lehet valaki ilyen? vagy Hogy lesz más?..:(

2011. aug. 13. 08:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Az apakomplexus tipikus esete...
2011. aug. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt kérdezed hogy változhatna meg. Nos barátom Ő ilyen, és talán nincs ezzel semmi baj (?). Ahogy szaporodnak az évei száma úgy fog ez a "mindenáron szex" átcsapni a minőségi szex iránti igényességében. Nincs mit tenni ezt kell kivárd. De gyanítom nem fog menni :(
2011. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát igen.Nem vagyok az a "megváltoztató típus".De őt nagyon szeretem,és nem szeretném elveszíteni.

Majd lesz ami lesz..:(

2011. aug. 15. 11:09
 10/12 anonim ***** válasza:

Van aki ilyen. "Homok a szélben." Egyszerűbben foglamazva, szabad lélek.

Őt nem szabad korlátozni. Meg kell adni a szabadságot neki. Ha megkötözöd elveszíted, de ha elengeded, vissza fog menni hozzád. És egyszer majd melletted is marad.


Magadban el kell határoznod, hogy te nem lehetsz más, csak boldog. Nem függsz senki mástól. Ha a lány elémegy, boldognak kell lenned, hogy szabad tud lenni, hiszen neki ez az élet való.Ha visszajön, akkor boldognak kell lenned, mert veled van.


Ha meg akarod változtatni, annak egy módja van: Jó példát mutatni. Viselkedj úgy, ahogy szeretnéd, ha ő viselkedne. De ügyelj, hogy semmi elvárás ne legyen benned. És egyszercsak olyan lesz, pár hónap, fél év türelem kell, de ne csodálkozz azon se, ha több. Őt valószínüleg nem mérheted normál mércével. Így válhatsz az ő részévé. Egy láthatatlan zsinór, hozzád köti majd, egy léggömb a madzagon, de azért repülhet.

2011. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!