Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Egy ember általánosan hány...

Egy ember általánosan hány kilincset fog meg életében?

Figyelt kérdés
: DD
2011. aug. 21. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ha 80 évet veszünk alapul életkornak és egy átlagos nem irodai alkalmazottról van szó akkor !!szerintem!!

kb

80*365nap = 29200nap +szökőévbeni napok amit nem számolok bele


vegyük alapul ,hogy naponta hálószoba ajtó wc ajtó bejárati ajtó kapuajtó munkahelyen az ajtó bent a cégnél az öltöző a cégen belül nap közben 3-4 ajtó délután a munkaterület ajtaja öltöző ajtaja

ha megiszik 1sört a haverokkal akkor kocsma ajtó majd megint wc kifele szintén ajtó utána hazafele 1kapu1 bejárati 1 nappali ajtó. az estét és a többi wcajtót nem számolva:


29200*~17= 496400 ebből levonjuk azt ,hogy elmegy néha nyaralni hétvégék túra stb 490 000 és hozzáadjuk ,hogy a 490ezerből mennyit csuk is be (mondjuk a felét be is kell csukja akkor ~240000+490000 olyan 730 000kilincs jön ki...) egy irodai dolgozónál vagy egy postásnál ez úgy 10millió lehet^^

2011. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És egyes csajok több f*szt fognak, mint kilincset, akkor az mennyi? :-)
2011. aug. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első: de ha ugyanazt a kilincset fogja meg többször is, akkor az egynek számít, vagy minden alkalmat beleszámolsz, ahányszor megfogta? Mert az a kérdés, hogy hányat fog meg, nem az, hogy hányszor. Számoljuk újra!
2011. aug. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jogos a harmadik válaszoló észrevétele. Így nézve szerintem 5-10 ezer közé tehető az egész életünkbe megfogott különböző kilincsek száma. ez persze csökkenhet, vagy nőhet annak függvényében, hogy mekkora a "mozgásterünk", a munkánk miatt mennyit kell utaznunk különböző helyekre, stb-stb.
2011. aug. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dellfil ***** válasza:

Párszázat. Függően attól hol él, mi a "foglalkozása", stb..

De, ha azt kérdezted volna, hogy HÁNYSZOR fog meg kilincset, azt válaszoltam volna, hogy körülbelül 2 555 000-szer. :DDD


dellfil

2011. aug. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

teljesen igazatok van elnéztem még elég korán volt. Szerintem egy 80 éves ember mondjuk 2-3 költözéssel legalább 4-5munkahellyel max 1500-2000 kilincset fog meg a kocsitól kezdve a hivatalokon át a házáig.


Első voltam és hibáztam:)

2011. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!