Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek egy általánosan...

Hogyan lehetek egy általánosan sportos, edzett ember?

Figyelt kérdés
1 éve járok edzőterembe, megfelelő étrend és minden egyéb mellett, de én úgy érzem, hogy csak kinézetre látszom sportosnak, teljesítményben nem annyira. Én nem szeretnék túl nagy lenni, mint a profi testépítők (ezért a mostani szinten meg is állnék és csak szinten tartom magamat), hanem csak egy általánosan sportos kinézetű srác, akinek van ereje is, és állóképessége is. Ez annál is inkább érdekel, mert azt olvastam mindenhol, hogy az állóképesség fejlesztés közben izomveszteség következik be. Ezt annyira nem szeretném :D, mert keményen dolgoztam eddig az eredményekért. Szóval hogyan lehetséges ezt megvalósítani? 18/F
2011. aug. 27. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jó az étrended,akkor hogyan lenne már izomvesztés az állóképességi edzés miatt?

Egyébként meg jól látod.

Fontos az állóképesség és a funkcionális erő és nem zárja ki azt,hogy valaki iszonyat nagy izomállat is legyen mellette.

Ez a része az étrenden múlik.

Állóképességre a legjobbak-

küzdősport

kocogás

ugrókötél

kettlebell

Szerintem kezdj el ökölvívó edzésre járni,meg kocogni kezdésnek.

2011. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

fel kéne nőni, b+.


egy év edzés lópikula. csinálj valami normális sportot, pl bírkózás...

2011. aug. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 elsegítő válasza:

ha erős akarsz lenni akkor kezdj el mást is sportolni

én őgy vagyok vele hogy a knditeremben töltött órák csak kiegészítések lehetnek a valódi sportokhoz aki ne msportol mást vagy nem végez kemény rohadt kemény fizikai munkát pl erdei munka. az nem lessz abszolút erős csak limitereje lessz

és az állóképesség érdekében kicsit fuss sprintelj sokat árnyékbokszolj gyakorolj mozgásokat pl küzdősportok birkózz a haverokkal

tornászatot gyakorollj hajlíts soakt amíg nem megy az angol spárga

tököm tudja de ne csak kondizz

am szok jhozzá a nagyobb abszolút erő érdekében a nagyobb izomtömeget mozgató gyakorlatokra elemelés guggolás láblökéses nyomás felvétel beülés nélkül és 7x2-es fekvenyomások is jók az erő növelése érdekében

én egyszerre erőemeltem és birkóztam tornásztam és break táncoltam 17 évesen. fogad meg a tanácsomat hidd el megéri.

2011. aug. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!