Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek, léteznek még...

Szerintetek, léteznek még felfedezésre váró állatok?

Figyelt kérdés
Itt arra utalok hogy a mondákban és mitologiákban szereplő lények vajon élhetnek e valóban, mint pl. a jeti, vagy Nessi. Lehet hogy kissé buggyant kérdésnek hangzik, de szabad pillanataimban gyakran elgondolkodom ezen.....
2011. aug. 21. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, pl. a mélytengeri halak közül sokat nem ismerünk, de erdőkben is lehetnek olyan állatok, amikkel még nem találkozott ember. Ezek viszont valószínűleg nem elefántméretűek lesznek, hanem pl. föld alatt élő állatok, rovarok, egysejtűek.

Nessiféle állat az óceánok mélyén lehet, hogy létezik, a jetinek kisebb az esélye.

2011. aug. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

biztos lesznek feltűnnek majd újak

mitológiai lények sztem nem valószínű hogy valamikor is létezhettek,

2011. aug. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
szerintem igen.a dzsungel mélyén,az óceán,tengerek mélyén.szerintem bogarakból vannak még olyanok,amiket még nem fedeztek fel.és tengeri,óceáni állatok közt is sok olyan van,ami még felfedezésre vár
2011. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagy állatok, amiket elképzelsz, nem hiszem. Az már feltűnt volna. Kis állatokból persze több ezer vár még felfedezésre.

Illetve a tenger mélyéről még viszonylag keveset tudunk, de valószínűleg feltűnt volna, ha valami nagy van ott (fel is tűntek az óriás tintahalak pl).

2011. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy vannak.


Ott van például az egyik legismertebb faj, amiről sokat tudunk, mégis keveset. Nem intelligens élőlények, de hasonlítanak ránk. Tudósok szerint ők is ugyanazon az evolúciós úton mentek végig mint mi. Ők a celebek.

2011. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na látjátok ez is érdekes gondolat... celebek, .. nekem néha úgy tűnik a dolog, mitha a régi olümposzi isteneket idézné a celebek "istenítése" ők is olyan "elérhetetlen közelségben" voltak.... híresek voltak, tele botrányokkal, mint a mai celebek. De ha a Túlélős Dzsungeltúrára gondolunk, na az tiszta Dr. Morrow szigete... tele fura teremtményekkel.

De azért remélem rajtuk kívűl, legalább Nessi létezik... Ich hoffe es sehr:D

2011. aug. 22. 17:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze a Brazíliai őserdőkben minden 3.napon felfedeznek egy új fajt. És most volt Pápua Új Guineában egy expedíció amelynek során új rovar, béka és madárfajokat sőt egy kengurut is felfedeztek.

Egyébékt minden mítosznak van valóság alapja, a sellő =lamantin, viziszörnyek= óriás tintahal, meg a narválhoz is legendák fűződtek, az okapiról is azt hitték hogy lehetetlen, és két állat bőrét varrták egybe. De szerintem az utóbbi idők egyik nagy felfedezése a bojtos úszós hal lehetett, amiről úgy tudták legalább 100millió évvel ezelőtt élhetett.

Szerintem a Nessinek és a jetinek is van valóságalapja, bár lehet azóta már elpusztultak és csak a legendák élnek velünk.

2011. aug. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!