Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek UFO-k?

Szerintetek léteznek UFO-k?

Figyelt kérdés
Ezt nem hülyeségből kérdezem, emberek. Teljesen komoly. Egy több millió négyzetkilométeres univerzumban szerintetek csak 1 kicsike bolygón van élet??? Egy barátom mondta, hogy az UFO-k korábban már üzentek nekünk. De ez szerintetek gaz? Én elhiszem, de gondoltam, megkérdezem.
2011. júl. 30. 18:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
És ezt kapd ki, nem csak egy univerzum van hanem több millió!
2011. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

először is az ufo az az azonosítatlan repülő tárgy, dehát minden olyan, amiről nem tudja a légvédelem megállapítani, hogy mi volt, az ufo


azt hogy földönkívüliek léteznek, főleg magasabb intelligenciával senki nem tudja, de olvastam róla olyat, hogy nem annyira valószínű a magas intelligencia. De mi annyira kis szeletét ismerjük a világnak hogy bármi lehet


Egyébként ufókkal álmodtam az este, rengeteg repülő fényponttal

2011. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

persze, minden repülő tárgy, amit nem tudtak azonosítani, UFO :)


UFO: "azonosítatlan repülő tárgy"

az univerzumot inkább ne négyzetkilométerben mérd :)


Persze, értem mit akarsz kifejezni..

Szerintem meg nem üzentek semmiféle UFO-k.

2011. júl. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
biztos van, amúgy több millió négyzetkilőméter helyett inkább több milliárt köb-fényév(mert az univerzum sokkal nagyobb mint pár millió km és nem lapos)
2011. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
Én úgy tanultam, hogy az űr végtelen. Mellesleg a Föld is rengeteg rejtélyt rejt
2011. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:

Léteznek.

Már találtak is földönkívüli életformát,baktériumokat.

Igaza van abban is a barátodnak,hogy üzentek nekünk.1977-ben a SETI fogott egy rádióhullámot a világűrből,amit elneveztek Hűha!jelnek.72 másodpercig tartott és azóta sem ismétlődött meg.2004-ben pedig a NASA rádióhullámokat fogott a Szaturnuszról.A Hubble űrtávcső pedig betűket látott a Jupiteren,amik mindig megváltoztak,ezt próbálták lefordítani.Késöbb már nem jelentek meg ezek a betűk.


Én is láttam már UFO-t.Este volt és villogást láttam az égen.Tudom,hogy a repülő is tud villogni,de ez SOKKAL gyorsabb volt és nem adott ki hangot.

2011. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:

Komolyan mondom imádom amikor egy ilyen kérdé után az emberek a négyzetkilométerekbe, a rövidítések rosszul valő használatába kötnek bele, mintha nem tudnák, hogy a kérdező mire értette!!!

És nem nem hiszek bennük.

2011. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Rengeteg más faj van a többi naprendszerben is.
2011. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

21:14

na, egy újabb nobel- díj várományos...

2011. júl. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Levesmártás, erről beszélgethetnénk részletesebben is. Van MSN-ed? Ha van, megadod?


És igen, olvastam a többi ilyen kérdést is, és ott s mindenki kioktatta a többieket hogy "az ufo az nem azonosított repülő tárgy", nos nektek, igen, NEKTEK mondom hogy a földönkívüliekre gondolok. És nekem az is UFO, és 12 éves fejjel nem is lesz ez másképp. De köszönöm hogy mindenki értelmes válaszokat adott és nem találtatok ki ilyen baromságokat mint máshol. Köszi! :)

2011. júl. 30. 20:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!