Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen kórnak nevezzük azt,...

Milyen kórnak nevezzük azt, mikor valaki élőhalott?

Figyelt kérdés
Egy volt munkatársam említette. (ez maradt meg: bibil kór)
2011. aug. 23. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyenről még nem hallottam. Nem a beri-beri betegségre gondolsz? Attól is el lehet zombulni.

A vámpírkór meg a porfíria, nem ez kell ugyan, de leírtam. (Véletlen rákerestem a képek között is. Te ne tedd. Nem fogok tudni aludni.)

2011. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia,


köszönöm a választ, de sajnos nem ez volt az. Utánaolvastam:

1-4 hónapos csecsemőket és a felnőtteket érinti.

"A beri-beri vagy beriberi a tiamin (B1-vitamin) hiányára visszavezethető betegség".

Nem akartam a sztorit leírni, de ez olyan dolog amit a szenvedőnek nem kell szégyellnie.


8 éves korában elütötte egy német autós, sok csontja eltörött, ezért eléggé sántít, a szemei szétállnak. A központi agya kettévált (szétnyílt) ami 1 hónapos kómát okozott nála. Lemondtak róla, ráadták az utolsó kenetet és felébredt. Igaz emlékezőképessége nem a legjobb, de él, és normálisan el lehet vele beszélgetni.

2011. aug. 24. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!