Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a változás, a szabadság,...

Mi a változás, a szabadság, és az új élet jelképe/szimbóluma?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni,hogy ezeknek mi a szimbóluma,jelképe képben,például vannak a sárkányok vagy a kígyók amik jelképeznek valamit.Nagyon köszönöm a választ előre is:)
2009. ápr. 18. 18:59
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Ez a kérdés engem is foglalkoztat mostanában, mert tetoválást szeretnék csináltatni ebben a témában. Végül a lábfejemen lesz egy tetkó, egy szempárral, ami nyitottság az új életre, körülötte vadvirágok, ami szintén az új élet jelképe, és a japán HEN szimbólum lesz még belevarázsolva, ami a változást jelképezi. Remélem tudtam segíteni. Egyébként a kígyó is jelent változást, de azt nem akartam, és fura módon még a tojás is az új élet jelképe, de hülyén mutatna a tetkóban :-)


üdv


narayan

2009. ápr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
huh,köszi,amúgy én is tetkót akarok csináltatni:D
2009. ápr. 25. 11:00
 3/5 A kérdező kommentje:
a japán HEN egy madár? vagy csak én kerestem rá rosszul a neten:D
2009. ápr. 25. 11:02
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Itt egy link a HEN szimbólumról, még az év karakterének is választották... jó tudni, hogy ilyen is van :-) Egyébként csütörtökön megyek varratni magam... :-) Te hová tetováltatsz? És milyen minta mellett döntöttél? :-)


[link]

2009. ápr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Természetesen a hamvaiból ujjáéledő főnixmadár:))


Virágszimbolikában szinte mindenre találhatsz egy-egy jelképet. A fa életjelkép, a hajó úttoposz, meg lehet feleltetni az emberi élet szakaszaira - kihajózás, utazás, bolyongás, viharok, hánykolódás, kikötés-megpihenés, és végül a beérkezés a Nagy Kikötőbe:)

2014. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!