Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 2012. Mindenki beszél róla,...

Donmogyoróscsirke kérdése:

2012. Mindenki beszél róla, van aki azt találta ki hogy itt a vég, van aki azt hogy valami kisseb vagy nagyobb változás lesz. (Én az utóbbiban hiszek) Véleményetekre lennék kíváncsi, ki mit vár 2012-ben?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, elsőnek is lesz egy tél. Aztán tavasz. Aztán nyár. Aztán ősz. Aztán megint tél. Aztán jön 2013.


Vagyis semmi olyan nem fog történni, ami ne történt volna meg minden évben, az elmúlt 10.000 év folyamán. A nap 365-ször felkel, a Föld egyszer megkerüli a napot, a Hold továbbra is kering körülöttünk.


Ez az egész világvége egy hülyeség. Átlag háromévente van világvége, csak ezt most felfújták, mert bizonyos áltudósok nyilatkoztak olyanról, amihez nem értenek. Az ég adta világon semmi sem fog történni :) Az, hogy az ember mit alkot, az meg nem dátumfüggő...

2010. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

mindenki jósoljaa magált, pláne a jehovák

DE.

Az ember nem fogja tudni előre...

Sem vallásilag, sem tudoményosan

2010. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2010. dec. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi lesz?...Hmm szerintem ugyan az, mint itt bármelyik évszámnál: [link] (magyarul semmi, gondolj bele, 2000nél se volt semmi)
2010. dec. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A világvége-várás mögött mindíg valami jövőbeni felelősség/kockázat iránt érzett félelem áll. Vagy csupán az, hogy végig kell élni ezt az unalmas, koránkelős, dolgoznimenős szar kis életünket.
2010. dec. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sajtoskifli ***** válasza:
100%

23:54-nek írnám, hogy bár a 2000-es évet tényleg felfújták, de az igaz volt hogy valószínűlég összeomlottak volna a számítógépes rendszerek, ha nem védekeznek ellene, mert év jelölésére akkor csak az utolsó két számjegyet használták, és hirtelen visszaesett volna az évszám.(Tehát '98,'99,'00).

Azért nem volt semmi különös, mert sikerült átírni a programokat.

(Forrás : [link]

2010. dec. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szerinted a világmindenséget mennyire érdekli, hogy a maják naptárában lezárul egy korszak?

Ha csak egy kicsit utánaolvastál volna ÉRTELMES szerzőkől is - akkor tudnád, hogy ők NEM világvégét jósoltak!

A maják korszakokra osztották az időt, és szerintük korszakváltás jön.

Nomármost: elhiszed-e azt nekik, hogy ezt jól tudták - ha a saját végüket sem látták, évszázadokkal előtte? Ők azt hitték, hogy a népük ekkor még törtlenül élni fog.

Gondolkodj már!


Amúgy meg nem "kis seb", hanem kisebb.

2010. dec. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves utóbbi kommentelő!


Először is elnézést a nyelvtani hibáért, este van.

Másrészt, én azt említettem hogy sokan beszélnek róla, és van aki ezt, van aki azt állítja. Tehát nem feltételeztem hogy a Maják világvégét jósoltak volna. És igen, olvastam már róla hogy ők milyen naptár szerint éltek.

2010. dec. 31. 01:24
 9/11 anonim válasza:
sztem hülyeség
2010. dec. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Néhány évenként jósolnak világvégét. Nem lesz semmi.
2010. dec. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!