Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha vissza lehetne menni a...

Ha vissza lehetne menni a multba visszamennetek?

Figyelt kérdés
Hany evet, es miert?
2011. aug. 31. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak egy hetet. És megmondanám magamnak a lottószámokat. :-D


Pedro

2011. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én szeretnék 16 éves önmagam lenni a jelenlegi tudásommal, tapasztalatommal. Mennyi mindent megkérdeznék, megbeszélnék nagyszüleimmel és édesapámmal akik már nincsenek közöttünk. Sok régi beszélgetést csak az évek múlásával értettem meg.


A másik dolog amin ábrándozni szoktam, mi tennék a középkorba cseppenve. Erre a kérdésre több film is bemutatott lehetőségeket. Kíváncsi lennék hogy a 21. századi ismeretekkel mennyire lehet valaki életképes és másik kultúrában amelyről csak a könyvekben olvasott. Vajon igaz-e az amit a történészek leírtak az életről a gondolkodásról a középkori mindennapokról. Képes lennék-e robbanásszerű technikai fejlődést elindítani a középkori mindennapokban, vagy az akkori dogmák és hiedelmek miatt gyorsan a boszorkányok sorsára jutnák.

2011. aug. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vree ***** válasza:

Valahol azt olvastam, a középkorba utazással az a baj, hogy egykettőre megadná magát a szervezeted az ismeretlen bacilusoknak meg a szűretlen víznek, a higénia hiányának...


Ha a jövőbe lehetne utazni kapnék rajta, de szerintem már 5-10-20 év utazásnál is hiányozna, hogy nincs net vagy mobiltelefon...

2011. szept. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sokmindent megnéznék, csak kettőt írok:

- Az ókori Egyiptomban, Rómában vagy Athénban megnézném, hogy az épületek, Kolosszeum, piramisok, stb. hogy néztek ki vadi újan. Szerintem leesne az állam.

- A 60-as években elmennék pár koncertre, hippiklubba, meg persze bekukkantanék a Woodstock-i bulira is.

2011. szept. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:06


..ugyanazt irtad le amit en is gondolok:)

2011. szept. 1. 16:02
 6/7 anonim válasza:

Nem.Inkább a jövőbe mennék.

A lottószámokat is megnézhetem előre,max visszatérek a jelenbe és ott adom be.

Bár akkor ha az időutazás lehetséges lenne,nem lenne állandó időzónám.

2011. szept. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én igen a középkorba mindig Szívesen életem volna ott akár 50 évig is
2019. aug. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!