Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mesélte nekem régebben valaki,...

Mesélte nekem régebben valaki, hogy attól kapott valaki egyszer infarktust, hogy a 9V-os elemet nyalogatta. (Tovább lent? )

Figyelt kérdés

Szóval nem azonnal jelentkezett a probléma, hanem egy bizonyos idő múlva, pontosan ezt nem tudom.

Még azt is mesélte, hogy miután valaki azzal szórakozik, hogy a 9V-os elemet nyalogatja, utána EKG vizsgálatra kell menni!


Lehet ennek az egésznek valóságalapja, vagy kacsa az egész?


2011. szept. 1. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg egymáshoz tapadhatnak a vérlemezkék, amik elzáródást okozhatnak, de csodálkoznék ha 9V, főleg ha csak a nyelven folyik át, ilyet okozna.
2011. szept. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha kórosan elhízott vagy, és amellett még szívbeteg is, na akkor menj el EKG-ra.
2011. szept. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok, se kórósan elhízott, se szívbeteg. Viszont régebben hülyéskedtem én is azzal, hogy a 9V-ost nyalogattam, de nekem semmi bajom nem lett tőle :DDD
2011. szept. 1. 14:33
 4/12 Skynet válasza:
Kicsi az esély rá, de megtörténhet, főleg, ha a nyelv mondjuk sérült is...
2011. szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Minek kell elemet nyalogatni amúgy?
2011. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, olyan fura érzés, tök jó :D
2011. szept. 1. 18:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Kisgyerek! Ejj, nem mondta nagyapad, hogy nem a 9V-s elemet kell nyalogatni? :-D
2011. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

"nem a 9V-s elemet kell nyalogatni"

Inkább a ceruzaelemet szopogassa? :DDD

2011. szept. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez is egy nagy baromság. Nem fejtem ki 5 oldalban, hogy miért. Viszont eldicsekszem azzal, hogy a nyelvemmel meg tudom különböztetni 9V-ig (utána már nem kellemes) a feszültségkülönbséget elég nagy pontossággal. TTL szintek mennek és gyorsabb vagyok, mint egy ganzuniv. :-D És így mindig van nálam TTL és C-MOS logikai teszter.
2011. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
az eddigi legkisebb feszultsegtol bekovetkezett halaleset 4,5 V-tol volt
2011. szept. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!