Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Le tudná nekem valaki fordítan...

Le tudná nekem valaki fordítani németre?

Figyelt kérdés

Kedves Kati!

Nyáron voltunk a szüleimmel Balatonfüreden.Egy apartmanban laktunk, ami nagyon tetszett.Egyik nap a strandon sétáltam és megismerkedtem egy fiúval.Lajos volt a neve.Nagyon magas volt, barna haja és barna szemei voltak.Nagyon megkedveltem őt.Egyik nap elmentünk moziba, megnéztünk egy jó vígjátékot.Nagyon jól éreztük magunkat.A mozi után beszélgettünk is.Rájöttünk, hogy hasonló az érdeklődésünk.Ezután én visszamentem a szüleimhez az apartmanba.Másnap reggeli után rögtön mentünk fürödni.A fürdés közben fimekről, zenékről és könyvekről beszélgettünk.Bemutattam őt a testvéreimnek és a szüleimnek.Ők is szimpatikusnak találták Lajost.Ő is bemutatott a csládjának.A nővére nagyon szimpatikus volt nekem.Ezután elmentünk vele és a tesójával fagyizni.Finom volt a fagyi.Visszamentünk fürödni.Sokat nevettünk.Nagyon jól éereztük magunkat.Aznap este elmentünk egy rendezvényre a testvéreimmel.Ott ismét találkoztam Lajossal.Táncoltunk, szórakoztunk.Ez volt az én kirándulásomnak az utolsó estéje.Másnap délelőtt még kicsit fürödtünk.Megígértük egymásnak Lajossal, hogy tartani fogjuk a kapcsolatot.Aznap délután indultunk haza.Nagyon jól éreztem magam a kiránduláson.

Kérlek te is küldj majd egy levelet a nyári élményeidről.

Barátnőd:Piroska

Nagyon sürgős és fontos lenne!Előre is köszönöm!:)


2011. szept. 7. 19:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Kérek valakit!!!:(
2011. szept. 7. 20:03
 2/3 anonim válasza:
46%
webfordíó?
2011. szept. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tök hülyeségeket ír ki, ha leellenőrzöd.
2011. szept. 7. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!