Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ezt láttátok? Elég rendesen...

Ezt láttátok? Elég rendesen elkezdtem félni mi van ha?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 9. 16:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Bocsánat javítom: láttátok, mi van ha

Elnézést a hibákért!!!

2011. szept. 9. 16:18
 2/15 anonim ***** válasza:
az Elenin bolygó is kb ekkorra fog megérkezni...
2011. szept. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is félek.

Ha nem is égne el, egy a sokhoz (nagyon sokhoz) az esélyem, hogy tátom.

Hogy eltalál, na az gyakorlatilag esélytelen...

Nagyobb az esélye, hogy agyonvág a hosszabbítód, mikor lekapcsolod...

G.

2011. szept. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Én is teljesen beparáztam. Mi van ha pont beleesünk a 800 km-es körzetbe? És azt írják hogy a legjobb esetben is csak pár nap van a menekülésre... :S Én még nem akarok meghalni
2011. szept. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

de ha téll bekövetkezik a baj remélem jól megbüntetik a NASA-t

ÉÉÉS HAMVASZTÁST KÉREK!!!

2011. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Na, nézzük akkor:


Reggel felkelek, elmegyek zuhanyozni. A nedves lábam megcsúszhat a kövön, eleshetek -> koponya alapi törés, szinte azonnali halál.


Kimegyek a konyhába. Hopp, elfogyott a kávé, darálni kell! Bedugom a kávéfőzőt, de egyik kezemmel a csaphoz érek, és kiderül, hogy megsérült a kábel, de nem vettem észre: rövidre zárom az áramkört, áramütés, pont bal-jobb kéz, túlélési esélyeim csekélyek, pláne, hogy nincs itthon senki. Mire barátnőm hazaér, már halott lennék.


De, nem történt meg. Begyújtom a gázt, és kiderül, hogy ereszt hátul a cső: robbanás, és meghaltam (meg velem együtt még jó sokan.)


Na, de még mindig élek! (Biztos velem vannak az istenek, vagy nem tudom.)


elindulok reggel. A lift drótkötele már vagy 50 éves, baromira elvékonyodott. Elindulok vele, elszakad. A jó öreg oroszok biztosítószerkezettel nem foglalkoztak, a ház meg drágának találta, az ellenőrzés nem vette észre: 7 emeletnyi zuhanás után szörnyet halok.


De, ebből is kilábaltam, kilépek az ajtón. A nyolcadikon lakó néni éppen porcelán kancsóból öntözi a virágokat, amikor a macskája a fejében visszhangzó hangok hatására megkarmolja a lábát: néni elejti a kancsót, az 8 emelet zuhanás után széttörik a fejemen. A fejem vele együtt: azonnal meghalok.


Elindulok meló közben, végig a Kerepesi út mentén, járdán. Amikor egy állat padlógázzal megpróbál megfordulni, de nem jön össze: kicsúszik, és 80-al telibe trafál, beszorulok a kocsi és a villanyoszlop közé: megint meghaltam.


Megyek tovább, felszállok a metróra. Egyszer csak füstszagot érzek: a metró megáll az alagútban, de már késő: kigyulladt ez egész, előttem tűz, mögöttem tűz, közötte füst: megfulladok/elégek. Most haltam meg hetedszer, pedig alig egy órája keltem fel!


Aztán, kiszállok a blahánál, megállok a buszmegállóban. Autós üldözés: egy fekete terepjárót próbálnak elkapni. A csávó menekül, megpördül, és a buszmegállóban álló emberek közé rohan: mindenki meghal, vele együtt én is.


Megjön a busz, felszállok rá. Érdeklődve nézek egy furcsa fazont: kezében táska, nagyon ideges. Hirtelen feltépi a táskát, elordítja magát: "Elhagyott az asszony, és elegem van az életből, velem együtt megdöglötök!" És felrobbantja magát, velem együtt.


Végül eljutok a melóhelyre, a raktárba. Épp egy nehéz dobozt próbálok felrakni a polcra, amikor a majd 30 éves csavarok végleg megadják magukat: a több tonnás vaspolcrendszer támasztéka kiesik, az egész polc rámdől, palacsintává lapít.



Mindössze elindultam otthonról, és elmentem dolgozni. 10, megtörtént esetet vázoltam (ezek a halálnemek mind-mind előfordultak, és elő is fognak fordulni). A hírekből szedtem őket mind: Magyarországról.


Tehát, csak egy átlagos napon van vagy 20 alkalma meghalni egy átlagos embernek.


Ezek után te egy műholdtól tartasz, aminek az esélye, hogy eltaláljon akkora, mint egész Európában EGYSZERRE megütni az összes országban a lottó főnyereményt?


Úgy kell neked. Rettegj csak. Az élet ilyen: bele lehet halni.

2011. szept. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

húúú előző te jobb vagy mint a macskák :D

Végülis ha ezt nézzük téll nincs sok esély arra, hoyg pont minket találna el:D

2011. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Igen tudom hülye vagyok! De nem a saját életemet féltem hanem a 2 pici lányomét!!!

Abba reménykedem, hogy nem lakot területre esik mert senki nem érdemli meg, ezt az értelmetlen halált, csak a NASA!

2011. szept. 9. 17:52
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezaz, a köcsög NASA! van pofájuk kutatni a világunkat!


Az autósoktól miért nem félted a lányaidat? Ezerszer (sőt, megkockáztatom, milliószor) nagyobb esélyük van arra, hogy egy idióta részeg elüti őket. Sőt, miért nem az alkoholistákat utáljuk?


Ne ilyenekkel foglalkozz. Ez a világ ilyen, halálos. A műholdak meg igen, leesnek. De ha nem lőnék fel őket, nem neteznél, nem lenne tv, nem lenne telefon, nem lenne GPS, és szinte semmitsem tudnánk erről a világról, ami körbevesz minket.

2011. szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igazad van utolsó!!! Igazatok van!!!

Világéletemben beszari voltam, úgy látszik az is maradok :)

Van még egy nagy hibám baromira félek a haláltól ami úgyszintén értelmetlen dolog mert előbb utóbb úgyis meghalunk.


TEHÁT VÉGEREDMÉNY KÉPEN KÖSZÖNÖM HOGY VÁLASZOLTATOK A KÉRDÉSEMRE ÉS SENKI NEM HÜLYÉZETT LE KONKRÉTAN, HANEM SZÉPEN KÍMÉLETESEN BECSOMAGOLVA! :D

!!!!!!LEGYEN NAGYON SZÉP ESTÉTEK, ÉS HÉTVÉGÉTEK!!!!!!!!

2011. szept. 9. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!