Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Láttátok azt a videót amin...

Láttátok azt a videót amin egy gyerek a villamos tetején porrá ég?

Figyelt kérdés
Barátnőm mondta, hogy látott valahol egy videót amin egy gyerek azzal szórakozott hogy felmászott a villamos tetejére és a haverjai futottak a villamos után hogy videózzák aztán a gyerek belekapaszkodott egy kábelbe és porrá égett egy pillanat alatt valaki nem ismeri? Vagy ez lehetséges egyáltalán?
2011. márc. 26. 22:36
1 2
 1/13 Silber ***** válasza:
100%
Az ominózus videót nem láttam, viszont elektromos mozdonyra felmászó harmadik világ-beli személyt már láttam áram által megvágni. Felmászott a tetejére, és amikor ki akart nyújtózni, megkapta az "isteni szikrát" a hálózatból. Igen, lehetséges az ilyesmi.
2011. márc. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A 25000 Volt ilyent csinál, ha leszakad:

http://www.youtube.com/watch?v=auXjIkweEcc


Itt a vonatos videó (18 év feletti, ezért be kell jelentkezned a youtube-ra)):

http://www.youtube.com/watch?v=pVJD2_DZNto

2011. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

tudtommal az állomásokon vannak megszakítók átlag ember is hozzáférhet ,ha ilyesmi van.


Nagyon durva.Sokat tanultam vasútrol ,de ezt a videót nem láttam..

25kv sokmindenre képes

2011. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 22:59


A szakaszoló kapcsolókhoz nem férsz hozzá, csak kerítés mászás után, de kikapcsolni sem tudod, mert le vannak lakatolva!

Nem is tudnád melyiket kell kikapcsolni, és valószínűleg meg is ilyednél amikor ívet húz!

Ha gond van szólni kell a szolgálattevőnek (piros sapkás).


(Egy volt MÁV-os szolgálattevő)

2011. márc. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

*ijednél

:-(

2011. márc. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Köszönöm a vonatos videót! :)


Régen már láttam, majdnem megszakadtam a röhögéstől! :D

Jó volt újranézni, hatalmas! :D

2011. márc. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

úristeeeen hát ez brutális..még jó hogy nem mutatják közelebbről..mondjuk kíváncsi vagyok de eléggé lesokkolna a látvány :D

amúgy nem tudom ez a videó volt-e, mert azt is mesélte hogy porrá égett és elfújta a szél a porát, de lehet csak rosszul emlékezett... szóval ksözi a linket meg a válaszokat:) amúgy ez nagyon fájhat neki vagy iylenkor mit érez az ember?

2011. márc. 26. 23:34
 8/13 Tom Benko ***** válasza:
100%
Porrá nem ég, ahhoz _sokkal_ nagyobb feszültség kell.
2011. márc. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Silber ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy szó szerint porrá égjen valaki. Legfeljebb szén állapotig, de az is csak a kontaktterületeken (ahol hozzáért). Ilyenkor sok ember úgy érzi, hogy az egész teste meggyulladt, és az izmai a pillanat törtrésze alatt görcsbe rándulnak.
2011. márc. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Vadmeggy ***** válasza:
100%
Porrá égni sosem fogsz villamos vezetéktől. Még a villámcsapástól sem égsz porrá, csak max elszenesedsz.
2011. márc. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!