Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ki tudná nekem elmagyarázni,...

Török tivadar kérdése:

Ki tudná nekem elmagyarázni, hogy mi az a nanotechnológia, akarom mondani hogyan működik a nanotechnológiás hajszárító. Pontosabban mit csinál a haj szerkezetével és azt hogy éri el?

Figyelt kérdés
mi az és miként dolgozik a nanotechnológiás hajszárító?
2011. szept. 15. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szerintem nincs. Csak egy reklámszlogen - ha van ilyen, én még nem hallottam.
2011. szept. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A nanotechnológia az, ha egy testet atomokból raknak össze, egyesével. Meg lehet tervezni a pontos működését (ha nincs benne túl sok atom, különböző pozíciókban).


Hajszárítót még nem csináltak így. Ez csak valamilyen hamis reklámszöveg lehet.

2011. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a stella fodrászkellék üzletben árusítanak nanotechnológiás hajszárítót,hogy hogyan is működik nem tudta szegény szőke eladókislány elmagyarázni.Mivel valamit tudok és utána is olvastam a nanotechnológiának nem ajánlottam a feleségemnek

De arra gondoltam, hátha én is szőke vagyok és ezért nem értem, nos most megkérdeztem, ezek szerint nem szőke vagyok.

Na most megnézem a tükörben.

2011. szept. 16. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!