Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Grafológiában mit jelent ez?...

Grafológiában mit jelent ez? (lent)

Figyelt kérdés
nagyon furán írom a "g", "k", és "b" betűket... a "g"-nek nagy az alsó hurokja, és a kör része nem ér hozzá a szárhoz, a "k"-t mostanában úgy írom ahogy tanultam alsóban, de pár hónapja úgy nézett mint egy 3as... vagy nem is tudom... "b"-m pedig olyan formájú mint ez a nyomtatott "b"... ja és az "sz" betűm na az borzasztó... szóval nagyon fura írásképem van... de ezeket emelném ki... mit jelentek ezek?
2011. szept. 24. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt látni kellene. Tedd fel valami tárhelyre az írásodat és linkeld be.
2011. szept. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hmm jó! mit irjak esetleg a kérdést? az jó?
2011. szept. 24. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:

„g": nemcsak önértékelésünk, de szexualitásunk betűje is. Ha a betű hurok nélkül, vonalban fejeződik be, meg nem élt, elfojtott szexualitásról vall. A kampóban, horogban végződő szár ennek ellenkezőjéről, a nagy szexuális étvágyról árulkodik. A szerelmi harmóniára való igényt és készséget jelzi, ha a betű egy 8-ra hasonlít.


„k": a munka és a kreativitás betűje. Arról beszél, hogy a munkavégzés területén tervező, vagy inkább kivitelező típusú ember. Ha a betű középső zónájában nagy hurok van, s a felsőben csak jóval kisebb, akkor az illető igényli a vezetést, kevés fantáziával bír. Ha a felső hurok nagyobb a középsőhöz képest, az kreativitásra és nagy ötletekre vall, de nem biztos, hogy meg is valósítja azokat.


„s": az én, mint munkaerő betűje. A széles "s" betű jó munkabírást, akár munkamániát is jelezhet, a keskeny pedig alacsonyabb terhelhetőséget, kisebb munkateljesítményt.

2011. okt. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ! :)
2011. nov. 1. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!