Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Grafológiában mit jelent, ha...

Grafológiában mit jelent, ha egy 18 éves lánynak kifejezetten fiús, ronda, olvashatatlan az írása?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Ahhoz látni kellene az írását, hogyan fűzi a betűket, mekkora hurkot rajzol, milyen távol vannak a betűk egymástól, mennyire határozott az írás stb.

Az, hogy ronda az írás, sok mindent jelenthet, de 18 éves korban pl. azt, hogy még nem alakult ki a személyisége az illetőnek.

2009. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
A grafológiában nem kategória az, hogy "ronda". Az is értelmezhetetlen, hogy "fiús". Vizsgálni lehet az íveket, árkádos vagy girlandos (itt nem lehet lerajzolni),vagy szöges, a betűkötéseket,össze vannak-e kötve a betűk vagy külön állnak, sortávolságot, térkitöltést, betűméretet, ékezeteket,egyes konkrét betűk formáját, szabályos, ritmikus-e az írás vagy összevissza, iskolás-e vagy kreatív,egyenesek-e a sorok vagy felfelé illetve lefelé irányulnak stb, az egész ad ki egy képet. Ide írhatsz kérdést egy szakértőnek: [link]
2009. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Azt, hogy nem tud normálisan írni!

Zaklatott lelkiállapot, instabil énkép!

VAGY

Ellógta általános iskolába a szépírás órákat, helyette otthon hallgatta Britney Spearst.

VAGY

Örökletes kézbetegség!

2009. jún. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sok okos, többdiplomás embert ismerek, akiknek nem zaklatott a lelkiállapota, mégis csúnyán írnak.
2009. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én például, magyar órán kívül, mindenhol nyomtatott nagybetűvel írom a dolgokat. elég fura, de jobban,gyorsabban tudok így írni. Sajnos nem jó, mert észreveszem, hogy nem tudok már folyamatosan írni, írott írással, néha megakadok, mert nem vagyok biztos abban, hogy jól írom e az adott betűt.
2009. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ha olvashatóan akarok írni akkor én is nyomtatottal írok :D csak én nem nagy nyomtatottal, hanem simával. de úgy is fiúsan néz ki. tudom h grafo-ban nincs ilyen kifejezés, de sztem a grafo-n kívül van és mki érti h mit jelent a "fiús írás" kifejezés :)
2009. jún. 2. 20:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, aki nem fűzi össze a betűket, független típus, nem tud igazán kötődni.

Ezt tapasztaltam is már néhány embernél, úgyhogy szerintem igaz.

2009. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én inkább az a típus vagyok aki túlzottan is kötődik az emberekhez :S De azért köszi a választ, mert.... na mind1 nem írom le, hosszú lenne, de hasznos :)
2009. jún. 2. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!