Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire igaz?

Szerintetek mennyire igaz?

Figyelt kérdés
Van egy dokumentum film, amelynek a címe az, hogy: Élet a holdon. Én végignéztem és bár elég hihetetlen, én elhiszem ami benne van. Ha valaki már látta, leírnátok a véleményetek?
2011. okt. 6. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem láttam, szóval, a címből nyilvánítok véleményt, feltételezve, hogy nem emberi életre gond. Ha ez az eset nem áll fenn, a véleményem tárgytalan :D


Egy baromság, úgy ahogy van.

2011. okt. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán írd le, hogy mi van benne, mert szerintem ennél többet ez nem ér meg.
2011. okt. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ha beírjátok, hogy élet a holdon, akkor a youtube kidobja, 8 részbevan fennt, elég komoly az egész film. Ha odafigyelsz arra amit mondanak, akkor rájösz, hogy nem mondanak hülyeséget. Egyébként arról szól, hogy a holdon életvan, de a NASA eltitkolja.
2011. okt. 7. 16:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezért mondom, hogy ennyit nem ér meg.

Ha leírod 8 sorban a legütősebb érveket, azt még elolvasom.

2011. okt. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A NASA, ami a fenekét a földhöz verdeste egy csúsztatásokkal teli rosszul leközölt cikktől ("arzénes baci")? Eltitkolja? Ez nekem nem jön össze.

Nézd, tényleg sorold fel azokat az érveket. Az nem válasz, hogy nézzük meg. Ha nem tudod összefoglalni, akkor nem vagy eléggé értő hallgató, valójában nem értetted meg, és simán átvertek. Ha sikerül, akkor feltehetően csak félinformációkból vontak le olyan következtetéseket, amiket nem szabadott volna, és ne a te hibád, hogy bedőltél, mert nem értesz a témához.

Mi figyelmesen hallgatunk. Aztán megpróbáljuk pontról pontra megcáfolni.

2011. okt. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Istenem úgy bírom az ilyen embereket. Gondolkozzatok már, istenem. Szerintetek egy közel másfél órás dokumentumfilmet, amibe egy csomó fontos információ van, azt hogy írjam le nektek pár mondatba?

Különben sem azt írtam a kérdésbe, hogy aki nem látta az kezdjen el magyarázni, hanem azt, hogy aki látta annak mi a véleménye, de haggyuk.

2011. okt. 8. 12:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy ha nem tudod leírni egy pár szóban az egésznek a lényegét, akkor felesleges megnézni.

Ha aztán a leírásod alapján valakit mélyebben is érdekelne - majd akkor megnézi.

2011. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
-.- Ez egy összetett film amit NEM LEHET PÁR SZÓBAN ELMONDANI.
2011. okt. 8. 13:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egyértelműen nem igaz.

Ugyanis, ha igaz lenne, akkor lenne benne néhány bizonyíték, amit 3 szóval el lehet mondani (és aztán hosszabban bizonyítani).


Ha ezt így nem lehet elmondani, akkor nem igaz, ami ott van. Akkor körmönfont, nyakatekert módon próbálnak tekeregni a hazugságok körül - hátha nem jössz rá.


Nálad bejött - más ennél értelmesebb, és meg sem nézi.

2011. okt. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jó, akkor jól sejtettem :d


Amúgy, miért pazarolnék az életemből másfél órát elképesztő baromságokra?


Te meghallgatnál egy előadást tőlem, ahol mindenféle "tudományos" bizonyítékkal másfél órán át bizonygatom, hogy az ég nem kék, hanem hupilila, piros pöttyökkel?


Gyanítom, nem. (Ha igen, fordulj orvoshoz!) Na, ugyanezért érdekelt volna engem is ahogy te összefoglalod, és esetleg, ha van kedved, lehetett volna vitatkozni róla.

2011. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!