Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tényleg akkora lökéshulláma...

Tényleg akkora lökéshulláma volt az első atombombának, hogy az egész galaxis megérezte?

Figyelt kérdés
és azóta látnak az emberek egyre több UFO-t
2011. okt. 6. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Nemtudom, de ez kommenthuszár-gyanús.
2011. okt. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

háperszehogydeigen!

a zufókok meg azért járnak azóta ide, mert kíváncsiak arra, hogy ki lökdösi a galaxist...

2011. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Evil válasza:
86%
ez úgy ahogy van hülyeség! ha akkora ereje lett volna mint amit írtál akkor szerinted a földből mi maradt volna meg????
2011. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Probalj hitelesebb helyrol tajekozodni... Ez ugy hulyeseg ahogy van. Es miert pont az elso atombombanak? A tobbi miert nem?


Azota mar annyi atomot robbantottunk, hogy a galaxisban mindenki hanyna a sok razkodastol:

http://www.youtube.com/watch?v=I9lquok4Pdk

2011. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egész pontosan akkora ereje volt, hogy a Neptunuszra horda a világegyetem intersztelláris porainak és gázainak 94,432%-át, amiből egyszer csak hirtelen négy kiló májashurka keletkezett.
2011. okt. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Én az UFO-magazinban annó úgy olvastam, hogy ez volt az első űrből is látható robbanás, erre figyeltek fel a zöldkomcsik(UFÓK). Persze el ne hidd, az csak egy szórakoztató magazin. Olyan silány manapság a sci-filmek nagyja, hogy hiánypótlásként azzal is beérem. De azért vicces, amikor egy-két "szaki" elkezd térfizikáról, meg asztálrezonanciáról vakerolni...
2011. okt. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze előtte meg a Kínai nagyfalat jöttek ide megnézni mert azt is lehet látni az űrből... De odáig soha nem jutottak el mert a leszállópályák Gízában vannak.
2011. okt. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A legkisebb icipici lökést is megérzi az egész univerzum. Csak éppen annyira pici hatással van rá, amennyire picike volt a lökés.
2011. okt. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Nézd meg, hogy mik voltak a világ legnagyobb lökéshullámai. Szerintem az első atombomba a többihez képest és a Krakatoa vulkán kitöréséhez képest lepkefing volt...


[link]

2011. okt. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem is beszélve a meteorbecsapódásokról, amiket több száz (ezer?) atombombában mérnek.
2011. okt. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!