Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hol tart ma az a kutatás hogy...

Hol tart ma az a kutatás hogy férfiak az asszonyuk helyett kihordhassák a babát?

Figyelt kérdés
Erről beszélek csak hogy képben legyünk [link]
2011. okt. 7. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sehol. Nem is folyik ilyen kutatás
2011. okt. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy igen komoly dokumentumfilmet linkeltél. Legközelebb a pókembert linkeled, hogy hogy áll az egyberuha divat? :DDD
2011. okt. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sehol, mivel egy egészséges férfi akinek megvan minden szerve és a helyén is van képtelen lenne kihordani egy gyereket mivel nincs hely sem.Még esetleg valami hormon adása segítene, de nem hinném.
2011. okt. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Túl sokat nézel tévét.Nincs ilyen kutatás,mert nonszensz.A férfiaknak nincs meg a megfelelő hormonháztartásuk,illetve szerveik ehhez.

Meg különben is,ha már havonta kínlódunk a menstruációval,legalább a várandósság öröme had maradjon meg nekünk.

2011. okt. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jól van na! :D nem kell bekapni azonnal! :D a filmet csak ráérzés képen linkeltem be, azt hittem ettől eltekintve hogy van ilyen kutatás! nem poénnak szántam csak mondom megkérdem a sok okos embert :D hátha? szval nem tudni ilyenről? én sem tudok!
2011. okt. 7. 15:39
 6/15 A kérdező kommentje:
Egyébként meg senki ne szólja csak el magát, mert nem tudni mit hoz a jövő! ugye ugye!? ne mondja azt senki hogy nonszensz, bármi lehetséges! most ez van, ennyi.
2011. okt. 7. 15:43
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, a női méh a férfiaknál a prosztatának felel meg. Szerintem senki nem szeretné, ha a prosztatájában kezdeni el nőni egy új szervezet. :)
2011. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A placenta összetettsége olyan mértékű, hogy a kutatások megrekedtek azon a szinten, hogy mesterségesen lehessen mimikálni, ergó még "lombikbébi" program sem lesz (vagyis tartályban nevelhető gyerek), nemhogy férfiterhesség...

A fejlődésbiológia fontos és támogatott ága a biológiának, de jóval kevesebbet kapnak ezek a kutatások, mint pl. az asszisztált reprodukcióval kapcsolatosak, vagyis a korai embrionális lépések pontos molekuláris hátterének feltárása. De mindent megtesznek a kutatók, hidd el (ez a munkájuk, és csak azért beleadnak mindent, hogy a másik labor orra alá dörgölhessék, hogy ők jobbak). Azonban a placenta sehogy sem akar összejönni. Leírni nem lehet. Modellezeni egyelőre adathiány miatt nem lehet (valószínű, hogy a jövőben se nagyon).


Szóval az, hogy "mobil kihordó-készüléket" beültessenek az utódhoz, nem megy. A hormonális változások, még ha meg is olhdatóak, sokat nem érnek. Nincsenek meg azok a szervek, amikre hatniuk kellene. Beültetni pl. egy teljes méhet nem lehet. Szóval... hát... volt ilyen terv, biztosan, de az alapkutatás igen gyorsan letörte a lelkesedést. De egyébként ha jól emlékszem a herék képesek spontán ováriummá (petefészek) alakulni... vagy fordítva? (Uh... kihagy a memóriám. Pedig nem mindegy.) Persze nem kell félni, speciális körülmények kellenek hozzá. :)

2011. okt. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg a témában ez az alapmű:

http://www.youtube.com/watch?v=2nyg8Y3K5WE

2011. okt. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Na tessék! :D köszi az infót! érdekes volt!
2011. okt. 7. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!