Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért nem megy szóban?

Miért nem megy szóban?

Figyelt kérdés
most mentem német fakt.-ra eddig a régi tanárnál nem kellett sokat szóban beszélni , de itt kell.olyan szokatlan nekem :S a szavakat mindig megtanulom és tudom is őket csak amikor felszólít belém fagynak a szavak :S hogy küzdhetném le ezt a 'lámpa lázat'?
2011. okt. 8. 07:24
 1/2 anonim ***** válasza:
ez egyfajta készség, mint sok mást, ezt is gyakorlással tudod fejleszteni! ha épp felszólítanak, gondolj arra, hogy úgysincs tétje a dolognak, nem kell izgulni; egyébként idővel sokat fog javulni
2011. okt. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, sokat kell beszélni, és kialakul. Most még valószínűleg magyarul gondolod végig a mondandót és ahhoz keresed a németet, de előbb-utóbb a gondolat után egyből a német szó/kifejezés fog beugrani, csak sokat kell beszélni, ne add fel. :)
2011. okt. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!