Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a barátnőmmel észrevetetni hogy nagyon fáj az hogy főként csak szóban jelzi azt hogy szeret? Nem akarnám megbántani mert nagyon szeretem de jó lenne ráébreszteni arra hogy ha ez így megy tovább akkor nem lessz jó vége.

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogy megy tovább?
2009. márc. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát úgy hogy tettekkel nem , vagy csak kicsit bizonytíja hogy szeret. Inkább csak szóban...
2009. márc. 29. 17:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogyhogy ez így megy tovább? Mit nem kapsz meg tőle? Nem bújik oda hozzád soha, nem ölel át, nem csókol meg, ilyesmire gondolsz, vagy a szeretet kifejezése az nálad, ha lesz*p? Ezt most kérdezem, mert nem fejtetted ki, hogy mit nem kapsz meg tőle.
2009. márc. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kevésszer bújik oda hozzám (szerintem), csók csak akkor van ha én kezdeményezek szinte, nem nagy dolgok csak valahogy éreztesse velem hogy kellek neki és hogy szeret.... Nem hinném hogy olyan sokat akarok.
2009. márc. 29. 17:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2009. márc. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
18-én 18-ő
2009. márc. 29. 17:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor beszélj el vele! Felnőttek vagytok, nem?

Mondd, hogy szeretnéd, ha néha ő kezdeményezne ilyeneket, mert neked hiányzik, hogy nem csinálja.

2009. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszi :)

de ezzel már magamtól is próbálkoztam meg am. se ez volt a topic kérdése.

2009. márc. 29. 17:52
 9/11 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, lehet, h kicsit más szemszögből látom a helyzetedet. Két utat javaslok.

1.: kicsit vedd át az ő "stílusát", és te is fordíts nagyobb hangsúlyt arra, h mondd neki, h "hiányzol" "szeretlek", etc, de amikor csókra, vagy ölelésre kerülne a sor, ne "halmozd el", állj meg egy szájrapuszinál, annál, h megfogod a kezét. Aztán lehet, h ez kiváltja majd belőle, h jobban odabújik hozzád, és nagyobb hangsúlyt fektet majd arra, h tettekkel is kifejezze a szeretetét.

2.: ha a beszélgetés semmit sem ér, akkor lépj te! Csókold, öleld, amikor csak tudod (de azért túlzásokba ne ess), adj neki virágot (ezt nagyon tudják értékelni a nők :)), fejezd ki a szeretetedet minden módon, ne csak szavakkal. Lehet, h csak ezt hiányolja belőled, vagy nem tudom...

Régebben másmilyen volt? Lehet, h mostanában csak neki is gondjai vannak, ami miatt nem tud úgy viselkedni, mint korábban. Én magamon látom, h egyszerűen nem tudok a párommal törődni úgy, ahogy megérdemelné, de úgy sem, ahogy én szeretnék...

(23/L)

2009. márc. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a gondom a legutobbi kapcsolatomba csak forditva.Tetszett a srác meg minden, igaz még nem volt olyan mély a dolog, de nem nagyon mutattam ki az érzéseimet, talán azért mert nem mertem, de ennek is több oka volt viszont pl sms-be meg mindig irtam olyanokat...de aztán azokbol se lett semmi, végül a srác mondta h hagyjuk abba.

igaz ez attol is függ h miota vagytok együtt, de sztem is probálj még beszélni erröl vele, hátha..

sok sikert!!:)

19/L

2009. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!